LV RU
www.sudzibas.lv Parex "Nadzīgais" uzņēmums

Parex - "Nadzīgais" uzņēmums

Sīkumos nav tāpat jēga ieslīgt, bet lieta tāda ka no parex bankas man atnāca draudu vēstule (25.05.09.) par to ka LĪDZ 15.06.09. datumam man bankai bija jāatmaksā 302 ls liels overdrafta parāds. Tā nu 12.06.09. datumā gāju uz banku samaksāt minēto summu, bet man par lielu pārsteigumu bija uzauguši kaut kādi mistiski % 14ls apmērā. No kurienes???? datums bija minēts 15. ar konkrētu summu. Tā nu samaksāju, slēdzu kontu un izbeidzu attiecības ar šiem biznesmeņiem. Morāle tāda, ka vienkārši jutos piekrāps no viņu puses.

V

Ещё Parex жалобы

Комментарии (3)

K kristine 04.08.2009

A ko tu domaji ka banka tavā vietā maksās par tevi procentus...kur var būt tik aprobežoti cilvēki un nesajēgt to, ka ja tev ir parāds tad dabiski ka ja tu to nemaksā tad katru dienu vel rekinas ari soda procenti...besij ārā!!! Un tas nav tikai Parexā tā tā ir visās bankās...

R Raivis 04.08.2009

Procenti irt loti augsti it seviski, tad, kad kavee maksaajumus.Parex klients jau esmu sen, visu laiku parex maksaajumu karteem bija loti pievilciigi noteikumi, bet tagad vairs nee.

I Ilze 17.08.2009

Kur loģika pazuda? :D
Parēķini, ka bija jāatmaksā līdz 15. datumam, bet 25. datumā atnāca vēstule, ka jau ir kavējums. Matemātika - 25-15= 10 kavējuma dienas ;)
Nākamreiz pacetieties iedziļināties sīkumos :)

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы