LV RU
www.sudzibas.lv Par VDEĀK Slikts serviss

Par VDEĀK - Slikts serviss

Kas notiek, kur taisnība? Cilvēks nosūtija uz VDEĀK grupas papīrus, kurus jau VDEĀK saņēmusi 18. jūnijā,šodien ir 24.augusts un vēl nav papīrus atpakaļ, tika zvanīts uz VDEĀK un VDEĀK teica kad papîri sot uztaisīta šūplādē esot, solija kad šo pirmdien izsūtīšot pirmdien, šodien ir piektdiena un cilvēks vēl nav saņēmis papīrus, kur taisnība un kur ticība un kā var ticēt un kur godīgums?

N

Комментарии (1)

N Nenopietni1 25.08.2018

LABOJUMS! Kas notiek, kur taisnība? Cilvēks nosūtija uz VDEĀK grupas papīrus, kurus jau VDEĀK saņēmusi 18. jūnijā,šodien ir 24.augusts un vēl nav papīrus atpakaļ, tika zvanīts uz VDEĀK un VDEĀK teica kad papīri esot uztaisīti šūplādē esot, solija kad šo pirmdien izsūtīšot pirmdien, šodien ir piektdiena un cilvēks vēl nav saņēmis papīrus, kur taisnība un kur ticība un kā var ticēt un kur godīgums?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы