LV RU
www.sudzibas.lv Par cilvēku izmantosana Zaglis un veiks kurš pavadībā mazgavigus bernus

Par cilvēku izmantosana - Zaglis un veiks kurš pavadībā mazgavigus bernus

Labas dienas gribēju jums paziņot ka Sitaijs cilvēks ir īstais zaglis, ka mana cilvēkus kā izmanto jūsu uzticību un istelo ka viņam nav ko ēst un ka nav kur iet, īstenībā viņš pavadina mazgadīgus bērnus uz seksuāliem lietām, kā arī piedāvā savu ķermeni pakalpojumi pa naudu un patīk aptirit cilveku, staigā viņš netīrs nemazgājas un kā arī nevaļas strādāt, nekāda gadījuma nelaiziet viņu savā mājā viņš jūs nākam dienā aptiris, kā arī nevar viņam dot naudu jo viņš viņu var izspēlēt spelu zāli kā arī ne perkat viņam pārtiku jo viņš aizies viņu istirgos un viņam patīk stopet mašīnas un dauzāties pa visām pilsētām meklēt jaunus upurus kuru var apzogt un izmantot nauda lieta un seksuālā ziņā. ! Kā viņu bieži ved uz psiheni un vis ticamāk viņš var būt saslimis ar corvid 19 esat piesardzīgi un ne pievērsiet viņam uzmanību jo viņš ne pirmo reizi to dar kā arī apzog cilvēku.

Комментарии (10)

BondsBonds 10.04.2020

Auč. Kādam kaut kas te deg..

N Noboby 10.04.2020

Nav pirmā reize ka te sūdzība par viņu. Vai Tev pašai palīdzēja iepriekšējās sūdzības lai neuzķertos uz viņu? Vai arī došanas pie policijas varētu pasargāt pārējos labāk kā šis saits?

⛔️ 10.04.2020

"nekāda gadījuma nelaiziet viņu savā mājā viņš jūs nākam dienā aptiris" Kāpēc tev viņu bija jālaiza? Kā tad Covid-19?

T Turkey901 10.04.2020

Tātad, Tu viņam nopirki pārtiku, aizdevi naudu un aizvedi, taču viņš Tevi izpisa, apzaga un, iespējams, aplipināja ar Covid19?!
Savādāk par to visu pārliecināties nebūtu iespējams!

BondsBonds 10.04.2020

Ņemot vērā tavu ierakstu vēsturi, šī nav pirmā reize, kad tev tādas problēmas. Negribot jāsāk iedziļināties, kas tu par cilvēku.

H Hanna999 10.04.2020

Es esmu tik laimīgs, lai dalītos šo brīnišķīgo liecību Paldies Dr Adeleke par palīdzību jūs deva man, es būšu uz visiem laikiem pateicīgs tagad mans ex lover ir atpakaļ uz mani, un viss ir alright, ja jūs iet caur attiecībām vai laulības problēma email viņam via [slēpt]@gmail.com) sasniegt viņam whatsapp vai zvaniet + 27740386124.  Dr Adeleke mīlestība burvestību palīdzēs jums jūsu attiecības vai laulību.

E ELENA JURIS 10.04.2020

Ja jums ir nepieciešams Spice jūsu attiecības ar vairāk mīlestības un romantika sazināties ar viņu pa e-pastu: [slēpt]@gmail.com un zvanīt vai whatsapp par + 27740386124. Viens no labākajiem lēmumu es jebkad veikts bija sazinoties Dr Adeleke, lai palīdzētu man saņemt savu mīļāko atpakaļ, es biju dzīve piepildīta ar laimi pēc i sazinājās Dr Adeleke, jo viņš nav tikai dot mans mīļākais atpakaļ uz mani viņš arī sniedza mūsu mīlestība uz otru vairāk unikāls un Superb.

Džozefīne 10.04.2020

''Zaglis un veiks kurš pavadībā mazgavigus bernus'' :D :D

K Kristìne Osadnika 10.04.2020

Mums paldies Dievam neviens ne apzoga ne atpisa, citām cilvekam ne paveicās ar to cilvēku tāpat arī brīdināja citus lai ne iekeras

Tā pati krāpniece Kristìne Osadnika, kura sola uz Omniva izsūtīt preces, bet tās kaut kur mistiski pazūd?!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы