www.sudzibas.lv Pandora Slikts serviss

РешеноPandora - Slikts serviss

Pandora ignorē manus e-pastus! Rakstīju uz [slēpt]@pandorastore.lv (jo tas ir vienīgais veids, kā ar viņiem sazināties, diemžēl), aprakstīju situāciju, un - nekā, neviens ar mani nesazinās! Kas tas par šausmīgu servisu? Man ir elementāra situācija: iegādājos aproci Pandora internetveikalā, izmantojot digitālo dāvanu karti. Saņēmu pasūtījumu, aproce izrādījās par mazu. Tai pašā dienā uzrakstīju uz info e-pastu: aproce ir par mazu, kā var apmainīt 2.izmēru pret 3.izmēru? Pēc 3 dienām saņēmu atbildi, kas sastāvēja no 1 frāzes angliski: "Where the item was purchased?" Atbildēju, ka iegādājos internetveikalā (kaut gan no pirmās vēstules to varēja jau noprast). Kopš tās dienas - klusums, nekā. Vai tiešām neviens man tā arī neatbildēs, kā var apmainīt aproci? Vienkārši ārprāts, un tas ir pasaules līmeņa zīmogs?!

3 ч назад

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Жалоба успешно разрешена Kristīne Kaijaka 1 ч назад

Situācija ir atrisināta, uzņēmums ir atbildējis uz manu e-pastu un laipni paskaidroja, kā var atgriezt preci. Labprāt gribētu dzēst ārā negatīvo atsauksmi, lai nebojātu Pandoras reputāciju, bet diemžēl neredzu, kā un kur to var izdarīt.

K

Комментарии (1)

M MMāre 23 мин назад

Nedomāju, ka vajadzētu dzēst sūdzību, jo- kamēr tā netika publicēta, Jūs risinājumu nesaņēmāt. Un tas neliecina neko labu par šo veikalu.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы