www.sudzibas.lv Ostkom NEPROT VALSTS VALODU

Ostkom - NEPROT VALSTS VALODU

No sirds iesaku NEizvēlēties SIA OSTKOM pakalpojumus. Kabeļtelevīzija pastāvīgi raustās vai vispār pazūd uz laiku, kad zvanu pakalpojuma sniedzējiem viņi neuzskata par vajadzību pat pacelt klausuli. Arī jebkurās citās reizēs ir problēmas viņus sazvanīt. Arī, ja izdodas "kungus" sazvanīt, ar to nekas nav atrisināts, jo LIELĀKĀ DAĻA DARBINIEKU LATVISKI PROT TIKAI DAŽUS TEIKUMUS, kurus tad arī kā pantiņu noskaita. Uzdotos jautājumus bieži vien vienkārši nesaprot.

A

Комментарии (5)

MacBeton 19.04.2011

Ieteiktu nemaksāt viņiem. Pakalpojums nav sniegts- nav arī jāmaksā.

A artrs 30.04.2011

Es arī atteikšos no šīs šaikas pakalpojumiem. Pilnīgi un galīgi neapmierinoši. Televīzija sūd...s kvalitātes, it sevišķi Latvijas kanāli. Programmas tiek dzēstas mainītas kā viņiem patīk, nepabrīdinot. Internets gadās vispār nav lietojams un ļoti nepatīk apkalpojošais personāls.

D Dmitrijs 27.08.2011

Nu un?Esmu vinu klients vairak ka 10 gadu.Citreiz radijas problemas ka TV vai internets nestradaja, bet pedejos gadus tas gandriz nenotiek.Bija ta ka vini maina kanalus jusu pakete, kamer man tas neapnika un piesledzu vispilnako paketi.Par valsts valodu - saprotu jus, ka jums nav erti kad jus nesaprot, bet vai tad butu labak, ja vini ne butu prifesionali sava joma, bet protetu ar jums tikai parunat?Manuprat ir laiks saprast, ka galvenais ir profesionalisms, neviss valodas zinasanas(kuras dos tikai prieksrocibu darba mekletajam)Varbut mes tapec ari tik slikti dzivojam, ka skatamies uz tautibu, neviss uz cilveka?

N Netaisniiba 03.07.2014

Mjā. No 4 Ostkom servisa večiem tik 1 mācēja latviski. Briesmīga komunikācija. Ostkom vispār nerūp klienti.

O olga8883 03.07.2014

un galvena problema ka vienmer-nezina latviesu valodu:)))))ak vai ka tagad dzivot:))))))))

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы