LV RU
www.sudzibas.lv Osta Slikts serviss, neapkalpo stundām

Osta - Slikts serviss, neapkalpo stundām

Firmas birojs atrodas Ostasskatos, līdz ar to "Restorāns" osta ir vienīgā pieejamā vieta kurā varētu laicīgi paēst pusdienas. Vairākkārt jau ir bijusi situācija, kad pusdienas (no jau gatavā pusdienu piedāvājuma) ir jāgaida līdz pat stundai. Šodien vispār sēdēju un gaidīju viesmīli, kurš neuzskatīja par vajadzīgu mani apkalpot, tā vietā naski apkalpojot valsts valodā nerunājošu grupu kura ieradās ēstuvē vēlāk par mani. Praktiski katru dienu nākas bojāt nervus, saskaroties ar dramatiski paviršu attieksmi no viesmīļu puses - vairākkārt ir ticis atnests svešs pasūtījums, ilgstoši jāgaida gan pasūtījums, gan rēķins. Birojā esam gandrīz desmit cilvēki, kuri visi ir līdzīgās domās ar manis pausto. Ēdiena kvalitāte arī ne tuvu neatbilst ne cenai, ne tam līmenim uz kuru it kā nomināli tiecas šī kaktu iestāde.

Комментарии (2)

Tu Turkey901 16.10.2019

Ja tas ir restorāns nevis bistro, kur viss jau gatavs, tad stundu gaidīt savu pasūtījumu, kuru pagatavo pēc tam, kad pasūtījums ir veikts, ir normāli.
Dažviet zivi no akvārija izzvejo Jūsu acu priekšā un dodas to pagatavot, utt.

Saivii 16.10.2019

Nu tachu ja visam ofisam ir pretencijas, var iet arii citur eest :)

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы