LV RU

Oskvid.com - Krāpšana

Pasūtījām ar draugu kāzu video pie (Oskvid.lv) , kurš facebook portālā reklamējās, ka uzfilmēs kāzu video pa 200 eiro naudiņām. Satikāmies, aprunājāmies ar Oskaru, Oskars likās tāds mazliet dīvains un ne īpaši runīgs, bet ne par to ir šis stāts. Nolēmām, ka izvēlēsimies viņu, jo cena likās ļoti demokrātiska. Tā nu samaksājām Oskaram100 eur avansu, un norunājām laiku un vietu, kur norisināsies kāzas.

Tā nu pienāca kāzu diena - kāzu ceremonija sākās stundu vēlāk, jo nokavēja sabiedrisko transportu. Bet arī tas nav tas trakākais mūsu pieredzē ar andersonu.

Nākamajā dienā pēc kāzām zvanām un šis saka, ka gala summa par foto un video pakalpojumiem nav 200 eur, bet gan 1300 eur. Pēc šī mēs ar vīru palikām ar mutēm vaļā, jo tā jau nācās ņemt kredītus, aizņemties no draugiem, un tagad vēl šādi neplānoti izdevumi... Sarunā teica, ka naudu jāsamaksā viņam nedēļas laikā, pretējā gadījumā video tiks dzēsti, avanss netiks atgriezts, un ja atlikusī summa netiks viņam samaksāta, tad būs problēmas no viņa draugiem holandiešiem.

Tātad galu galā rēķins par kāzu video bija nevis 200 eur, bet gan 1300 eur:
700 par video/foto + apstrādi
+ 400 eur par filmēšanu ar dronu (pēc viņa vārdiem katra pacelšanās gaisā maksā 200eur)
+ 200 eur par transportu. Šo daļu gan es neizpratu - vaitad mūsdienās sabiedriskais transports ir tik dārgs?

Kad ar vīru jautājām viņam, kādēļ viņš facebook norāda vienu cenu, bet pēctam no klientiem prasa septtiņas reizes lielāku ciparu, viņš atbildēja:
"lai piesaistītu cilvēku un beigu beigās cena ir savādāka".

Galu galā nācās šim krāpniekam samaksāt viņa piestādītos 1300 eur, lai saglabātu atmiņas - video materiālu - par šo svarīgo dzīves momentu ar manu vīru.

Ar cieņu,

Комментарии (22)

A arnitaa 21.10.2019

Es ceru, ka materiāls vismaz kvalitatīvs izdevās.
Bet nu tomēr - nākotnē vienojieties par cenu pirms paša pasākuma un paraksties vienošanos vai līgumu, lai nav pēc tam visādas šantāžas.

O Oskars Andersons 21.10.2019

Sveika Arnita. Šis viss ir viltus, konkurences nolūkos tikusi izveidota viltus ziņa. Es vienmēr esmu iedevis pavadzīmes un nekad neņemu skaidrā naudu. Tikai ar pārskaitijumiem un parakstot papīru, kur mēs vienojamies par cenu.

O Oskars Andersons 21.10.2019

Sveiki, lūdzu parādiet kaut vienu pierādījumu.
Jo es zinu kas šo ir uzrakstijis un šis ir viltus raksts.

Andris.gulbis 21.10.2019

Kādi gan var būt pierādījumi, ja visa norēķināšanās notika skaidrā naudā...

O Oskars Andersons 21.10.2019

Parādiet saņemto video lūdzu.

Andris.gulbis 21.10.2019

Jā, ļoti gudri. Jūs paši lieliski zinat, ka video mēs vēl neesam saņēmuši.

N Noboby 21.10.2019

Kur ir Tavi holandiešu draugi? Gribu viņus satikt jo man arī bariņš ir. Ja nemāki pats sevi aizstāvēt tad varam sarunāt tikšanos te pat Holandē mīkstais

O Oskars Andersons 21.10.2019

Paldies Andri, par šo viltus ziņu izplatīšanu. Sazinoties ar Sūdzības.lv Iesniegšu caur kompāniju iesniegumu policijā. Par Goda aizskaršana un neslavas celšana. Gatavojat pierādījumus, ja tik ļoti gribējās apmelnot cilvēku. Tad redzēsim ko tu teiksi Policijas iecirknī.

D D6 21.10.2019

"Tā nu pienāca kāzu diena - kāzu ceremonija sākās stundu vēlāk, jo Oskars nokavēja sabiedrisko transportu. Bet arī tas nav tas trakākais mūsu pieredzē ar Andersonu."

Really? Idiotus meklē, kas ticēs, ka kāds stundu vēlāk taisīs kāzas dēļ tā, ka nav kas filmē? ? Tas ir pirmais pierādījums, ka šis viss ir fake!
Oskar, žēl ka pret Tevi kāds tā! ? Karma is your friend!

M Maigs Vaigs 21.10.2019

Sveiks Andris Pīle. Šis viss ir viltus, konkurences nolūkos tikusi izveidota viltus ziņa. Es vienmēr esmu iedevis pavadzīmes un nekad neņemu skaidrā naudu. Tikai ar pārskaitijumiem un parakstot papīru, kur mēs vienojamies par cenu.

M Madars Anzikis 21.10.2019

Es strādāju katru otro dienu, jau vien no fiverr platformas man tīri ir 1k + usd plus visas Kāzas + mūzikas video utt ? Ja nezinat nerunājat. Neesmu freelancer kas strādā 5 dienas mēnesī ? Man freelance ir full time job ? Šogad vien 10+ Kāzas iebukotas 7+ mūzikas video utt utt. Kāpēc vispār es ar jums te strīdos ?

M Margrietiņa687 21.10.2019

Oskars ir ļoti labs filmētājs, paši šogad bijām izmantojuši viņa pakalpojumus. Jā, cenas pieņemamas un pievilina, taču tas ir cilvēka hobijs un pie tam, dara to vienkārši fantastiski. Piebildīšu, ka arī ļoti pretīmnākošs cilvēks un ar patīkamu komunikāciju. Sūdzībā minētais izklāsts, izskatās 100% safabricēts, ikviens teikums ir pārspīlēts un neloģisks. Un vēl.. ne jau pirmo gadu viņš nodarbojas ar video, kāpēc būtu jāsagrauj karjera.
Mīļie cilvēki, neticat visam, kas rakstīts uz sienas. Par šo tikai smiekli nāk.

B Bob Saggot 21.10.2019

Sveika Baiba. Jūsu komentārs ir viltus, konkurences nolūkos tikusi izveidota viltus ziņa. Es vienmēr esmu iedevis pavadzīmes un nekad neņemu skaidrā naudu. Tikai ar pārskaitijumiem un parakstot papīru, kur mēs vienojamies par cenu.

M Miks eglinsh 21.10.2019

Esmu sùtijis video pie Oskara un varu precizēt šis ir fake raksts oskars ir labsirdigakais pozitivakais cilveks uz pasaules un ar tadam muĺkibam ka te nenodarbojas...

Life_is_life 21.10.2019

Vajag ieraxtit sazvanisanos vai uzradiet saraxti ar domstarpibam cena

M Miks eglinsh 21.10.2019

Fake pasūtijums konkurences velos redzet sarakstes pieradijumus utml

G Galdnieka Dēls 21.10.2019

Sveiks Egīl. Jūsu komentārs ir viltus, konkurences nolūkos tikusi izveidota viltus ziņa. Es vienmēr esmu iedevis pavadzīmes un nekad neņemu skaidrā naudu. Tikai ar pārskaitijumiem un parakstot papīru, kur mēs vienojamies par cenu.

N Normunds Vaivads 21.10.2019

Nekad Nekad Osits nav pievīlis ar video. man ar filmēja video. un izdara to tiešām kvalitatīvi.!
šis fake ziņas jau latvija ir ka pierasts ka ta cilvēks dara. ja tev cilveciņ nav ko darīt majas 4 sienas tad izej tak arā vienreiz paskaties pasauli ! ... neticu šitādām ziņām.! UN NETICAT ARĪ PAREJIE!. cilveks sapircis lenu garu to ko gribējis un sacis ar to pelnīt ar to ko mīl darīt. bet nē vajag jau vienam kaut ko pasūdzēt vai ieriebt!

N Normunds Vaivads 21.10.2019

Piepilde.--- Galu galā nācās šim krāpniekam samaksāt viņa piestādītos 1300 eur, lai saglabātu atmiņas - video materiālu - par šo svarīgo dzīves momentu ar manu vīru.

Ar cieņu,
Andris Gulbis.
TE TU SAKI :::dzīves momentu ar manu vīru. UN TE-- Ar cieņu Andris Gulbis. tev ir novirzes vai !

K klientsdivi 21.10.2019

Nevienu neaizstāvot, kāpēc jāraksta entie komentāri sevis aizstāvēšanai no sevis izveidotiem profiliem?

J Jansons Juris 21.10.2019

Labdien, es esmu Oskars Paeglis, man ir youtube kanals, bet tas noteikti nav ar naudas pelnisanu. Lugums rediget rakstu un pievienot cilveka dzimto pilsetu lai nav parpratumi!

O Oskars Andersons 31.10.2019

Tādu nebūs. jo nav tāda saruna notikusi

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы