www.sudzibas.lv Ortodonts Igors Kļaviņš nekvalitatīvs darbs, krāpšana

Ortodonts Igors Kļaviņš - nekvalitatīvs darbs, krāpšana

Ortodonts Igors Kļaviņš, kurš pieņem Valmierā (brauc no Rīgas) ir naudas izspiedējs un krāpnieks, turklāt par savām neizdarībām vaino pašus klientus, kuri ortodontijā neko nesaprot un, protams, ir viegls krāpšanas objekts. Un proti, es ar meitu izmantoju viņa pakalpojumus, jo viņš solīja, ka, nēsājot braketēs, - man 2-2,5 g. Un meitai ap 1-1,5. G. , būs perfekts rezultāts... Šī procedūra man ievilkās uz 4 g. ! (solīto 2,5 g. Vietā) , respektīvi, arī tēriņi ap 1000 eur vairāk, - meitai + 1g. ! Tad pats paziņoja, ka beidzot ņemšot abām beidzot breketes nost! Noņēmām, uztaisījām kapes (400 eur) , bet rezultāts protams ļoti tāls no solītā! Uzprasīju, kāpēc tā, uz ko Igros Kļaviņš atbildēja, ka esmu pati vainīga, jo es esot likusi tās noņemt! Faktiski notika tā, ka viņš visu laiku mānījās, tik pieprasīja naudu par vizītēm, bet solīto rezultātu tā arī nepanāca, turklāt ar nokavējumu 2,5 g. ! Un pārmaksu ap 1000 eur!, bet viņš nemaz nejūtoties vainīgs. Ja gribat kvalitatīvu darbu un garantijas, nekādā gadījumā nebraucat pie Igora Kļaviņa!

Комментарии (2)

kur jums tik daudz naudas? un saka, ka tautai nav naudas...

E ELLIO 09.04.2022

Tā vietā,lai Jūs iesniegtu sūdzību veselības inspekcijā, tērējat laiku rakstot internetā.Neviens no malas nevar pateikt situāciju,kāda bija, kāda ir un kāda būs Jūsu mutē. Ortodontija vispār ir neparedzama lieta, kur ļoti grūti ko prognozēt. Ne vienmēr ir vainojams ārsts!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы