www.sudzibas.lv OPEN Radošais Centrs Edijs Klaišis Nemaksā par saņemtiem pakalpojumiem

РешеноOPEN Radošais Centrs Edijs Klaišis - Nemaksā par saņemtiem pakalpojumiem

Biedrība un tas vadītājs Edijs Klaišis nodarbojoties ar labdarību / sniedzot soc. Palīdzību uz citu uzņēmumu / cilvēku rēķina.
Negodprātīgi "iegādājas" preces / pakalpojumus, par kuriem nespēj norēķināties un prot tikai un vienīgi barot savus sadarbības partnerus ar tukšiem solījumiem.
Ilgstoši nenorēķinās par saņemtajiem transporta pakalpojumiem aizbildinoties ar to, ka gaidot ziedojumus un tad samaksāšot, taču to kā nav, tā nav.
Sazvanot vienmēr ir ļoti aizņemts, Sola atzvanīt, taču nekad neatzvana.
Aicinām citus neiesaistīties jebkādos darījumos ar minēto biedrību un tās pārstāvi, ja nevēlaties tikt apkrāpti.

Жалоба успешно разрешена TransportsK 08.12.2021

Rēķins pēc vairākiem mēnešiem, tomēr, apmaksāts.

T

Комментарии (6)

A Agleaa 01.11.2021

Hei, par viņu jau ir sūdzības. Vēl aizvien nekas nav mainījies no viņa puses? :/ likās ka tas jau sen un nācis pie prāta

P pipars123 01.11.2021

Edijs ir unikāla persona! Viņš kliedz un plātās ar savu samaitāto reputāciju, tiesa gan - tikai ar atkarībām. Bet to, ka gadiem izmanto savu apvārdošanas talantu, ka krāpjas un uzmet cilvēkus, gan aizmirst. šie open centri ir ideāls variants tādam kā viņš. Ne par ko nav jāatbild, kā tiek izlietoti saziedotie līdzekļi, par to, kas vispār notiek šajos centros. Radījis sev tāda "sliktā" zēna tēlu, kliedz par visiem zināmām lietām, iztaisās par milzīgu glābēju. Ar svešu naudu jau nav nekādu problēmu, ja vēl atbildība netiek prasīta. Pamēģini viņam ko pretī teikt - demagoģija rullē. Bet to, ka krāpnieks savu tikumu nav mainījis, kāds uzdrošināsies pateikt? Vai ir kāda institūcija, kas "noraus rozā brilles" un paskatīsies pakaļ šim "labdarim"?

A Abra 06.11.2021

Edijs un godīgums ir nesavienojamās lietas, drīzāk ūdens sāks degt, nekā šis darbonis beigs krāpt cilvēkus. Un tas, ka viņš paliek nesodīts… Nav jau brīnums, kad māte ir tiesnese.

G Gulbenietis 06.11.2021

Mamma tiesnese ir tikpat labi, kā mamma alus darītavas saimniece ;)

K Kozhaci 10.11.2021

Ediju Klaiši pazīstu kā pašu nekaunīgāko pataloģisko meli. Par sevi runā kā cilvēku "ar pretrunīgu pagātni un reputāciju", bet pagātne jau nekad nebeidzas, jo melo viņš joprojām. Gadiem Edijs apkrāpj cilvēkus, bet aizvien pietiek tādu, kuri viņam notic. Apvārdo vai citādi vienojas pat ar politiķiem un tagad jau pretendē uz valsts budžeta naudu. Tajā pašā laikā atskaites VIDā joprojām nav iesniegtas par biedrības "Open radošais centrs" darbību 2020. gadā. "Labdarība" viņam ir labklājības līdzeklis. Uzspļaut viņam uz visu - cilvēkiem, likumiem. Uzmešana un tukši solījumi ir viņa sirdslieta, jo ar to nodarbojas gadiem ilgi. Viņa mīļākā dziesma vien ir ko vērta - "Fu** all the perfect people". Ja gribat pa retam uz saviem zvaniem dzirdēt: "es tagad nevaru runāt, es tev pats atzvanīšu", tad izdariet draudzīgajam un aktīvajam Edijam kādu pakalpojumu uz pēcapmaksu vai vienkārši aizdodiet naudu. Bet, ja gribat ieraudzīt Edija dvēseli, tad katru reizi, kad sanāk ar viņu kontaktēties, pavaicājiet: "Edij, kad sāksi atdot parādus?“

V Veinards 25.11.2021

Šis izlutinātais zēns visur sevi dēvē par izbijušu huligānu, bet patiesībā viņš ir tiesneses dēliņš, mamma vienmēr izpestīja. Vietējie poliči viņu ir iesaukuši par zīdaini, jo bija jāpiesedz. Dzīvo no izkrāptas naudas, nekad nav strādājis. Izpostījis ļoti daudzu dzīves un ģimeņu.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы