LV RU
www.sudzibas.lv Olymp Fitnesa Klubs Slikts serviss, "nestrādā" kredītkaršu aparāts

Olymp Fitnesa Klubs - Slikts serviss, "nestrādā" kredītkaršu aparāts

Atnācām uz pirmo treniņu uz šo zāli. Skaidrā nauda nebija paņemta līdzi, kredītkartes aparāts nestrādā. Ok, noticējām, vienreiz var gadīties, tādas tehniskās problēmas uzņēmumi parasti ātri vien novērš. Atnācām pēc pāris dienām, bija jau cita administratore, atkal kredītkartes aparāts nestrādā. :) pēc apmēram nedēļas zvanām uz šo fitnesa klubu (gribējām izmēģināt tieši šo zāli, jo ļoti tuvu mājai) , uz jautājumu, vai šodien aparāts strādā saņēmām atbildi: "jā, šodien strādāja. Bet vairs nestrādā, strādāja tikai līdz sešiem". Ok, tas taču ir smieklīgi, nevienam neiesaku šo trenažieru zāli, citās zālēs ir daudz labāka un godīgāka attieksme. Saprotams, ka skaidrā naudā izdevīgāk:) ) ) , bet vismaz būtu atstājuši iespēju cilvēkiem, kuri grib, nerēķināties ar kredītkarti, nevis tik uzbāztos ar to skaidro naudu. Parodija.

Пришли на первую тренировку в этот раз. Зал близко к дому, хотели попробовать. Налички ссобой не было, аппарат для кредитной карты не работает. Ок, поверили, один раз такое может случиться, но обычно такие технические проблемы как можно скорее устраняют. Через пару дней та же история, снова не работает аппарат. На следующий раз (уже надоело ходить в этот зал, не зная, попадём ли на тренировку, поэтому звонили) , ответ - "да, аппарат сегодня работает. Но работал только до 18, теперь уже не работает". Это какой-то ужас, никому не рекомендую этот клуб. В других клубах намного лучше и честнее отношение к клиентам.

Комментарии (6)

K Klientamnavtaisnība 27.05.2020

Un Jūs nevarat noņemt skaidru naudu, ja jau tā gribās apmeklēt šo vietu? Trešo reizi nevarat? Tas gan ir dīvaini.

O OlympGymAdministracija 27.05.2020

Jo citiem ir tāda lieta, kā veselības apdrošināšana, kas iekļauj sporta zāles abonamenta maksu. Runa ir par to, cik adekvāti ir uzņēmumam pateikt, ka viņu kartes samaksas veids beidzas pēc 18:00 vakarā.

T Turkey901 28.05.2020

Iespējams, tam aministratoram, kurš stājas maiņā pēc plkst. 6, nav apliecība darbam ar bankas termināli, tāpēc arī laicīgi ieviesti šādi ierobežojumi, kamēr papīri jaunajam darbiniekam tiek sakārtoti/ izietas apmācības.

O OlympGymAdministracija 28.05.2020

Tas būtu loģisks izskaidrojums, bet abās reizēs, kad biju uz vietas, tur bija cita administratore.

V Vagons komā 28.05.2020

Skaidrās naudas nebija līdzi, jo tă paspēja piedzerties. Bet dzērušajai naudai aizliedza sportot. Nauda bēdīgi devās izgulēt dzērumu bankā.

T Turkey901 28.05.2020

"vismaz būtu atstājuši iespēju cilvēkiem, kuri grib, nerēķināties ar kredītkarti, nevis tik uzbāztos ar to skaidro naudu. Parodija."

Parodija ir šī sūdzība, diez kas būs tālāk, kad atklāsies vēl neskaitāmas nepilnības fitnesa kluba telpās, tā var arī sajukt prātā!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы