РешеноOL-TERRACE pārstāvis: Aigars Tālbergs - Krāpšana, slikts serviss

Sveicināti,

šis uzņēmums un uzņēmuma pārstāvis Aigars Tālbergs neizpilda līguma termiņus, konstanti Sola bet neizpilda solīto kā arī apsaukājās, draud.

Vēl ir tas, ka internetā (facebook) par šo cilvēku jau ir vairākas sūdzības un apkrāpti cilvēki. Esmu sazinājies ar jau vairākiem cilvēkiem, kuri mani ir informējuši par šī uzņēmuma un šī cilvēka krāpniecību un darba saistību neizpildi.

Iesaku izvairīties no šī cilvēka un uzņēmuma.

Жалоба успешно разрешена MartinsT94 21.03.2023

Sūdzība atrisināta, pakalpojuma sniedzējs Aigars Tālbergs pabeidza terasi un viss ir kārtībā

Paldies!

M

Комментарии (1)

K Klāvs Trops 06.11.2022

OL-TERRACE un Aigars Tālbergs krāpnieks. Augstāk aprakstītais 100% un vēl vairāk atbilst patiesībai. Paņem naudu, noslēdz fiktīviu līgumu un tad pazūd. Veic izbraukumu, tikšanos, mērīšanu un tas arī viss, skaidri apzinoties, ka nespēs izpildīt, turpina uzņemties jaunus pasūtījumus un ievākt avansus. Ceru, ka šīs un citas sūdzības atturēs citus iesaistīties ar šo krāpnieku turpmāk, jo visdrīzāk mēģinās veidot citu uzņēmumu un darboties tālāk.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы