LV RU
www.sudzibas.lv Ogres policijas darbs Nespēja tikt galā ar pienākumiem

Ogres policijas darbs - Nespēja tikt galā ar pienākumiem

7. Maijā tiku atbrīvota no karantīnas, taču policija mani turpina vajāt.. Vai tas norāda uz izvēli nelietderīgi lietot nodokļu maksātāju naudu un vizināties apkārt pazemojot cilvēkus, nevis tiešām strādāt? Proti kaut vai vakar - notika Gana liela drūzmēšanās kafejnīcās pie Daugavas Ikšķilē? Kur tad policija? Un tie kas lieto alkoholu pie maximas gandrīz katru dienu? Bet tas tak ir neērts darbs, labāk tvarstīsim tos nelaimīgos kas kaut kādu apsvērumu dēļ ir vai ir bijuši karantīnā. Nez vai šodien atkal brauksiet pie manis? Ja jums tā patīku varbūt ievietojiet mani kamerā un varēsiet skatīties uz mani visu dienu. Protams mūsu valsts ir parūpējusies par to lai tiesvedība šādās situācijās būtu bezjēdzīga. Un tā vēl brīnāmies, kāpēc policija netiek cienīta..

Дополнено Izlaušanās 12.05.2020

https://rebaltica.lv/2020/05/mirusais-ludzu-pienaciet-pie-loga/
salīdzinājumā ar šo mana situācija vēl ir "ziediņi"

Комментарии (1)

L luis4 14.05.2020

Jus pastraadajiet kaa vinji 24 stundas un 7 dienas nedelaa... par smiekligu algu.. un tad paskatisiemies, ka jus runasiet un tiksiet galaa ar visu.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы