www.sudzibas.lv Ogres Baltic Data Ogres Baltic Data/ Slikts serviss, bojājumi un krāpšana

Ogres Baltic Data - Ogres Baltic Data/ Slikts serviss, bojājumi un krāpšana

Kā ne kā esmu shadow banā, viņu lapā iekš google, pie viņu atsauksmēm un viņas ir redzamas tikai man. Jo laikam nav pietiekoši draudzīgi uzrakstīts. 😏
šeit mana atsauksme par viņu darbu. Ja to vispār var tā nosaukt.

Ļoti neiesaku Ogres filiāli. Un ja vēlaties sev iegādāties operētājsistēmu dvd formā, lai pēc tam kā ierasts, uzinstalētu pats mājās, neļaujieties pierunāties uz lēto pakalpojumu pa 30 euro. Dažu minūšu laikā, dators tiks izjaukts pilnīgi.. Pēc tam salikts pavirši, tā ka baterija slīd ārā. (ak jā, to ka datoram ir viena problēmiņa, vārdā nolietojusies baterija, un par to, ka tieši tā būtu jāmaina.. Par to ne pušplēsta vārda, to viņi neievēroja..) , bet ak jā problēma esot cietajā diskā. .750gb... To steidzami jāmaina.. Un jāmet ārā.. Priekš kam jums tik liela atmiņa... Labāk maziņo.. Jauniņo.. 😏 nepiekritām.. Sākām.. Saliekat atpakaļ un lādējat windows 10.. Galīgi negribējās. Ieslēdzot datoru un paskatoties kontol panelī un ko es redzu? Izrādās, ka man nez no kurienes ir bijis windows 7... Kaut gan man vienmēr, cik viņu atceros ir bijis windows 10... Kurš vnk nobruka.. (sākotnējā, pirms viņš nonāca lv tirdzniecībā, bija win8. Kas ir arī norādīts uz iepakojuma.) nu tā gadās.. Tāpēc ir labāk, ka mājās tomēr stāv sava operētājsistēma, kuru pārinstalē.. Nu tad tā.. Kā izskatās, tad oriģinālā, visai taupītais hdd (cietais disks) tika nomainīts uz kaut kādu, kur sākotnējā programma bija 7 windows.. Nevis win 10... Beigās, jo sapratām ka esam apzagtas.. (nu sorry.. Internetā visai labās summiņās hdd tiek tirgots.. Arī vecie.)
, viens no darboņiem kļuva ļoti rupjš un leca kājās, ja nebūtu kameras un veikals.. Viņš jau bija gatavs vicināt dūres. Lai mana māte un es vācamies no veikala ārā. Viņš nepacietīšot tādus apvainojumus.. Nu tad tā.. Uz tā ssd, man bija arī dokumentu kopijas utt. Un ja kaut kas no tā, kas bija uz tā hdd, parādīsies ne tur kur vajag.. Piemēram kredītiņus utt sāks ņemt.. Es griezīšos policijā. Uc instancēs.
Skrūvīti arī diskzinim aizmirsa ieskrūvēt.. Tik intensīvi viss bija mainīts. Tagad diskdzinis ļurkājas un knapi iedarbinās.. Knapi iestūķējams. Es to diskdzini tik pat kā nelietoju, tagad tas ir nodrāsta paskata atkritums. Viss totāli putekļains un nospeķots. Tīrītāji lielie. Iztīrīja.
Pēc dažām dienām attaisīju laptop frankenšteinu.. Un vu à la elektrība sit. Laptops-elektrošokers. Nav jau brīnums, pēc tik brutālas Kaspara l. "tīrīšanas". Dauzot pa mātesplati utt. To cilvēku pie tehnikas vispār nedrīkst laist! 🤬

I

Комментарии (3)

L lehoun10 28.07.2022

Kur jūs ieraudzijāt windows 7?

I IT-tool 29.07.2022

1. Baterijas jau sāk pazaudēt efektīvo kapacitāti ap 2-3 gadiem
2. HDD diski dzīvo 3-5 gadus un skatoties ka laptops(modelis) izlaists 2014 var teikt ka viņš uz savām pēdējām kājām.
3. Skatoties ka jums ir tik vecs dators protams viņam būs win 7 backup, tā pat kā visiem citiem veciem datoriem.
4. Šādam dinozauram vecās detaļas burtiski neviens nepirktu
5. Kā var kāds paņemt kredītu bez ID/Pases
Nobeigums vienkārši izklausās pēc neticama sižeta no filmas, parādiet savu datoru kādam sertificētam servisam un šo visu tekstu un viņi jautās ko jūs pīpējat.

B bezatbildība13 29.07.2022

meli

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы