www.sudzibas.lv NVA Slikta attieksme

NVA - Slikta attieksme

Biju ieradusies Nva Jēzusbaznīcas ielā pirmo reizi uz konsultāciju, tā vietā lai sagaidītu pretimnākošu attieksmi, no 204. Kab. Darbinieces Diānas Agurjanovas sagaidīju uzbrūkošu un negatīvu attieksmi! Konsultācijas laikā manī neieklausījās, tikai draudoši atbildēja, ka, ja neaizpildīšu dienasgrāmatu man var atņemt pabalstu, beigās vēl ierakstītās darba vakances neatbilda manai meklētajai profesijai, uz manu jautājumu kāpēc tika norādīta šāda profesija - Dāma atbildēja, ka tiek pazemināts mans statuss! Tik šokēti nobrīnījos, jo man ir izglītība un 10 gadus pieredze māsas profesijā! Beigās vēl izsmejoši piebilda, ka cerams, ka iegūšu māsas nevis norādīto māsas palīga darbu!
Tik zemiska attieksme. Šādiem darbiniekiem nav vietas, jo jāizturas ar cieņu, jo, ja nezini kāpēc ir iegūts bezdarbnieka statuss, tad labāk neko neteikt, nevis aizskart cilvēku! Liels fui!

04.07.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

S

Комментарии (5)

B Bez vārda vārds 04.07.2022

Kāds tad jums ir tas diploms - māsas vai māsas paliga? Tas ir divas dažādas profesijas. Un principā ne vienā ne otrā bez atbilstošas izglītības nevar strādāt. Vispār nesaprotu ,kāpēc jāpiedāvā citas jomas, ja esi konkrēts speciālists. Un ,ja esi māsa, tad tā ir gana pieprasīta profesija, nevajadzētu būt problēmām caur sludinājumiem atrast darbu.

S Saule1990 04.07.2022

Zinu, ka divas dažādas, tāpēc nošokēja, ka tika piedāvāta māsas palīga vakances, jo darbiniecei minēju, ka par māsu strādāju vairākus gadus, un no esošā darba aizgāju, jo vēlējos iegūt vēl augstāku izglītību šajā profesijā.Man bija konkrēts iemesls kàpēc i
uz doto mirkli iestājos bezdarbniekus un lieliski zinu, ka māsas ļoti trūkst un darbu atrast nebūs sarežģīti

S Saule1990 04.07.2022

Ir iegūts diploms māsas profesijā

B Bez vārda vārds 04.07.2022

Tad jau tik uz priekšu. Par māsas palīgu tāpat nevar strādāt, ja nav konkrētais diploms,arī tad ja esi māsa. Tāpat prasīs iet mācīties. Nva darbinieki neizprot atšķirību starp profesijām un domās ir ,acīmredzot, vēl psrs laikos. Līdz ar to, jums pašai viss izdosies, bez nva palīdzības. Jo tur jau sēž ļoti vecmodīgi un neelastīgi darbinieki, kuri paši sen nav mācījušies un izpētījuši jaunākās tendences izglītībā un profesiju niansēs. ;) veiksmi!

S Saule1990 04.07.2022

Liels paldies par jaukajiem vārdiem😊

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы