www.sudzibas.lv NVA Slikts serviss

Nodarbinātības Valsts Aģentūra - Slikts serviss

Nodarbinātības aģentes ir ļoti neprofesionālas (ne visas) un neprot strādāt ar klientu. Cilvēkam, kurš jau tā ir izmisumā dēļ bezdarba un niecīgajiem pabalstiem, saņem papildus pazemojumus un rupju attieksmi. Nekāda palīdzība darba atrašanā netiek sniegta. Telefona sarunā tiek piedāvātas vakances, kuras jau tāpat ir redzamas Nva cv un vakanču portālā un pieteikums sen nosūtīts. Es atvainojos, bet par to viņām maksā algu? Es uzskatu, ka Latvija var mierīgi iztikt bez šīs iestādes, atsevišķus pakalpojumos pievienojot sociālajam dienestam, piemēram, atmaksu par kursu apguvi, atbalstu cilvēkiem ar atkarībām, invaliditāti utt. Esmu 6 mēnešus bez darba un atsakos no jebkādas turpmākas sadarbības ar šo iestādi, nevēlos būt kārtējais klients pār kuru nogrūst savu neapmierinātību. Paldies par uzmanību!

21.03.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

I

Комментарии (4)

Real dog 22.03.2021

Sen jau skaidrs, ka šī ir pēdējā vieta, kur var griezties darba meklējumos.

н НеКариньш 22.03.2021

Nodarbinātības Valsts Aģentūrai ir viena funkcija - pabalstu izmaksāšana!

J Johny 22.03.2021

Pabalstus maksā VSAA. NVA tikai registrē bezdarbniekus. Pie tam ļoti bieži ar pārkāpumiem. Pāši bijam pārsūdzējuši vairākus viņu lēmumus par nepareizu bezdarbnieka reģistrācijas datumu (kas ietekmēja pabalsta aprēķinu/apmēru).

Man ir pilnīgi pretēja pieredze ar NVA - laipnas un izpalidzīgas inspektores un noderīgi piedavājumi. Pateicoties NVA es par valsts līdzekļiem esmu apguvis jaunu profesiju, un tagad esmu pieprasīts specialists ar algu 1000+ eiro uz rokas. Varbūt jūs vienkārši negribat strādāt?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы