LV RU
www.sudzibas.lv Nuko.lv Sapuvuši kartupeļi

Nuko.lv - Sapuvuši kartupeļi

7.08. Pasūtīju un saņēmu kartupeļus 15 kg iepakojumā. Kad atvēru maisu, pretī vēdīja dīvaina puvuma smaka. Virsējie kartupeļi bija daudz maz normāli. Taču jau nākamajā reizē pamatīgi "iegrābos". Tālāk maisa saturs bija sapuvis. Vakar biju spiesta visu izmest. Rakstīju pašam interneta veikalam, aizsūtīju foto. Viņi uzskata, ka jautājums ir atrisināts, ja atgriež 25% to savu kliku veidā.

In

Комментарии (1)

Ar Artūrs Dante 14.08.2019

Pilnībā un kategoriski nepiekrītu autoram, internetveikals nuko ir lielisks, ikdienā izmantoju viņu pakalpojumus, cenas demokrātiskas, piegāde praktiski vienmēr ideāli laikā, plašs asortiments, laipni un atsaucīgi operātori - nekad nav bijušas NEKĀDAS problēmas, jā vienreiz tika aizmirsta viena konservu bundža, kuru viņi atsevišķi piegādāja nākošajā dienā atsevisķi, tā kā par viņiem varu teikt tikai to labāko.
Runājot par dārzeņiem, tādi viņi diemžēl ir - ja kāds iepuvis kartupelis maisā trāpījies, viņš ātri paķers līdzi arī pārējos, piegādātājs tomēr nevar izskatīt katru maisu - piegāde tomēr nav tas pats, kas veikals, kur pircējs pats var izvēlēties ko pirkt.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы