www.sudzibas.lv Nordic Staff Krāpšana, meli

Nordic Staff - Krāpšana, meli

Sākotnēji tika iedota nepareiza adrese, kad ieradāmies sagaidīja, vedot iekšā apmešanās vietā bija ļooti briesmīga, vārdiem neaprakstoši, elektrība Sita pa pirkstiem, veļas mašīnas arī nav, virtuvē un istabā Gaisma nav, uz sienām, tapešu vietā ir dāvanu saiņojamais papīrs dažādās krāsās. Tās pašas mājas iemītniekiem citā stāvā nebija siltais ūdens, bija auksti.

Latvijā teica, ka apstākļi būšot labi.

Parunājot ar citiem darbiniekiem, algu saņēmuši labi ja 600€. Demontāžas darbiniekiem ierodoties arī jautā: “ko jūs ar eiropiešu pasēm te dariet? ” tātad - šī vieta nav domāta taisnīgiem iedzīvotājiem, bet gan “melnajam” darba spēkam vai nepilsoņiem.

Birojā interesējāmies, kādēļ ir sliktas atsauksmes, teica “tas tāpēc, ka cilvēki slinki, varbūt kāds kaimiņš pīpē, dzer”, ierodoties, sapratām, ka tik centās “acis aizmālēt.

Vēl, protams, papīros viss jau ir sakārtots, ka sēdēsim karantīnā, bet, kad atbrauc, karantīna nav jāsēž, tātad - tiek pārkāpti likumi.

Neesat naivi, neticat tam, kas tur rakstīts, ko Saka!

14.03.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

R

Комментарии (1)

B Buhariks 15.03.2021

"tātad - šī vieta nav domāta taisnīgiem iedzīvotājiem, bet gan “melnajam” darba spēkam vai nepilsoņiem."
Melnais darba spēks ir tādi kā tu, kas prot strādāt tikai ar rokām, bet absolūti neprot pakustināt savas smadzenes, ļauj, lai kaut kāds Nordic Staff par visu padomā, tāpēc tiek tādās vietās.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы