Nordic Staff - Krāpšana

Ziemas beigās nolēmām dodies uz Vāciju strādāt (5 cilvēki) . Tā kā šī bija mūsu pirmā pieredze, nolēmām izmantot Nordic Staff pakalpojumus. No viņu puses bija solīts darbs konditorejas Fabrikā ar darba algu 1400 €. Atbraucot, uzzinājām, ka darba Fabrikā visiem nebūs, tāpēc katram piedāvāja citu darbu. Okei, mēs piekritām. Meitene, kura vienīgā no mums pieciem tika strādāt konditorejas Fabrikā uzzināja no citiem darbiniekiem, ka maksimālā darba alga, ko viņi saņēma ir 1100€ mēnesī, un tas bija tikai vienu reizi par 9 mēnešiem. Pārējie Mēneši bija ap 800-900€ (nostrādājot nepieciešamo normu) . Nostrādājot 142 stundas mēs saņēmām algu 567,11 € lielā apmērā. Kad sākām zvanīt Nordicam un vaicāt, kāpēc no viņu puses nav izpildīti solījumi, mūsu numuru vnk nobloķēja. Lūdzu, ja lasāt šo, nekad dzīvē neizmantojat Nordic Staff pakalpojumus. Cieniet sevi un neļaujiet sevi izmantot par sava paša naudu!

19.05.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

*

Комментарии (1)

Ugis.fenikss 19.05.2021

Ta ir ka izcelo, baigais duzis doma ka esi. Latvija jaciena un jastrada. Shitadi kantori jaatsaj stulbeniem - zini kur var piepelnities VISMAZ 1100€ menesi - já! Feniksa! Es jau sho meness esmu iznemis tuksoshiem eiro un cujons tik palielinas ja TU velies sakt savu karjeru jau shodien - tad rekur ir kods ar ko dabusi 10€ bonusu https://freegiftcards.co/join.php?id=09M8AH .

un ja tev beidzas nauda grieziniem vienmer var pazvanit SMSkredit 67 333 990.

Visu labu,
Ugis Fenikss

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы