www.sudzibas.lv Nordeka Slikts serviss

Nordeka - Slikts serviss

Autobuss Rīga - Saurieši (17: 10) Pērnavas iela. Ir 17 vakarā un cilvēki visi brauc mājās no darba vai skolēni no skolas. Kāpēc tiek reisā sūtīts mazais autobuss? Iekāpjot autobusā cilvēkiem vienkārši vietas nebija. Piestājot Ulbrokā autobusā vēlējās tikt invalīds. Autobuss bija tik pārpildīts, ka cilvēki sāka kāpt ārā, lai invalīdu varētu ievietot autobusā (ņemsim vērā, kā ārā ir ziema un ir - 8 grādi) šoferis sāka teikt pretī ko viņš var izdarīt? Nav viņa problēma, citi pasažieri centās palīdzēt invalīdam ratiņkrēslā, bet nespēja un šoferis vienaldzīgi aizbrauca un atstāja cilvēku ratiņkrēslā.

22.11.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

G

Комментарии (4)

B Bez_vārds 22.11.2023

invalīdiem ir pabalsti un citi labumi - lai brauc ar aprūpētāja auto vai taksi. tā reāli nav neviena cita problēma kā tikai paša invalīda. skarbi, bet tā ir. arī neinvalīda problēmas ir katram savas un nevienam neinteresē tās kā tikai pašam neinvalīdam (runājot par citām problēmām). dzīve ir skarba.

S Spuris 22.11.2023

Cik reizes esi kritis no savas mātes rokām ( speciali pie tam ) zīdaiņa vecumā ar galvu pret betona grīdu ,ja jau neesi lietas kursā ,ka lielākai daļai tie pabalsti ir graši.

Velvetpopstar 22.11.2023

Labumi? Tie pabalsti ir daudz zemāki par minimālo algu.

not a Karen 22.11.2023

Šis Bez_vārds ir zemisks cilvēks.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы