www.sudzibas.lv Nordeka Slikts serviss

РешеноNordeka - Slikts serviss

Maršruta Bauska- Rīga
Autobuss pienāca Iecavā 8:25 , 8:30 autobusam ir jāiziet no Iecavas.
Šoferītis visiem gaidošajiem izsita biļeti, un palika 3 minūtes vēl gaidīt līdz izbraukšanai.
Šoferītis ielika zobos cigareti viņu aizdedzināja, stāvot pie autobusa durvīm kvēpinādams dūmus pa visu autobusu, man personīgi ir astma un cigarešu dūmi izraisa smagu elpu. Tam visam klāt vēl bija pienākuši cilvēki kuri gaidīja kamēr šoferītis nopīpēs un tikai tad tikka ielaisti. Tātad pirmkārt pīpē autoostas teritorija kur pīpēt ir aizliegts, otrkārt nevīžīgi attiecas pret apkārtējiem.

11.02.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Жалоба успешно разрешена kkvirzas 11.02.2024

Šī problēma visnotaļ nav pirmo reizi, noteikti jau vairākas reizes esmu klusējusi, un tāpat ka citi cilvēki kļūstam par līdz cietējiem. Ik dienas braukāju ar Nordeka, esmu lieciniece ka arī šis šoferītis ir ziemas laika pārbraucis vairākām pieturām garām kurās atradās cilvēki. Manuprāt cilvēkiem būtu vairāk ja uzdrošinās šādas sūdzības rakstīt, jo tikkai tā varbūt mēs spēsim šīs problēmas risināt.

K

Комментарии (4)

S Spuris 11.02.2024

Palūgt šoferim paiet talāk uzvilkt dūmu jau dūšas nebija ko ? Pamperus pieliki laikam,ja jau nebiji spējīgs to izdarī,taču šeit un citur interneta vietnēs ''varonis'' esi, kā jau lielākā daļa iedzīvotāju.Sīks kverkšķis ,kurš rej aiz stūra lūrot izvalbītām ačelēm.

A Autobusa vadījs 11.02.2024

Sūdzētājs ir stulba aita. Ko šoferim sēdēt, iztiepties nevar. Ak aitai tas nepatika.
Un pats ka tu uzvedies pret apkārtējiem, vai tu savas drēbes izmazgāji pirms iešanas uz sabiedrisko vietu?

S Spuris 15.02.2024

kkvirzas Cik reizes kriti no palodzes bērnībā ar galvu pa priekšu, kad tava māte to ar nolūku darīja ? Cik zinu Anglijā piemēram soferis nekad neapstāsies ,ja neviens nekāps laukā vai pie pieturas gaidošie nepacels roku ,norādot ka velas braukt. Ej pakverkšķi vēl ar izvalbītām ačelēm,dīvana ekspert,kurai nav drosmes teikt pretenziju šoferim un palūgt paiet tālāk uzpīpēt . Gav gav gav ...

not a Karen 17.02.2024

Atkal ar savu palodzi.. tu taču neesi normāls :D

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы