www.sudzibas.lv Nordeka Slikts serviss

Nordeka - Slikts serviss

Neapmierina Nordekas serviss. Agrāk maršrutu 6827, 6836 apkalpoja Galssbus firma un viss bija kārtībā, autobusi vienmēr apstājās, ja cilvēkam bija pacelta roka. Bet Nordekas autobusi brauc garām pat ja vairāki cilvēki balso un grib braukt. Viņi samazināja pieturu skaitu Rīgā un turpina to darīt. Vēl nesen bija pietura "liepiņas", bet šodien mana māte ar maziem mazbērniem nosalusi, gaidot autobusu, bija vēl 3 cilvēki, kuri gribēja braukt, bet šoferis lēni pabrauca garām. Kas tas par apkalpošanu! Mums vai jāiet kilometri līdz pieturai vai tērēt naudu uz pilsētas autobusiem lai nokļūt tajās pieturas, kuras vēl palika. Varbūt tas ir Rīgas satiksmes lobijs? Atgrieziet mums Galssbuss! Sūdīgs serviss!

05.09.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (3)

R Renita Spure 22.03.2022
slikts serviss

atobusa soferis nosoda psazierus 283 bija rakstits autobusam uz malas

S Sudzibas.lv Admin 23.09.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

ņ Ņinačka Lubova 05.09.2022

Autobuss nav taksis, kas stājās, kad viņam pamāj ar roku. Galss buss stājās, jo šoferi paņēma visu biļešu naudu sev. Tātad viņiem bija izdevīgi.

Kas samazināja pieturu skaitu?

Kāpēc es neraudu, ja man braucot uz Valmieru ir pašam jātiek līdz Teikai vai Juglai? Kāpēc man neviens nenobrauc gar māju un neuzņem?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы