www.sudzibas.lv Nordeka Slikts serviss

Nordeka - Slikts serviss

Izmainīja pieturu skaitu. Visu mūžu bija pietura Matīsa un citās vietās. Tagad, sanāk, līdz tuvākai pieturai man ir jāiet 20 minūtes. Ar tām izmaiņām ir neapmierināti vairāki cilvēki, bet tie ir lielākoties seniori, kas izmanto autobusu un pat nevar uzrakstīt sūdzību par to. Briesmīgi lēmumi tiek pieņemti. Ceru, ka šī firma vai nu mainīs situāciju, vai nu ies prom.

08.07.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

M

Комментарии (2)

E Einuks 15.07.2022

Bērnībā līdz skolai man bija 8 km, bet modernā kundzīte sūdzās, ka viņai viens kilometriņš jānoiet ar kājām. Tad jau jāņem taxi, ja grib, lai piebrauc klāt un pēc tam mājās arī ieved iekšā.

M MFjodorova 15.07.2022

Ja Jūs gribat dzīvot slikti - tas ir tikai Jūsu izvēle. Kā varēja saprast no tā, ko es uzrakstīju sūdzībā - es domāju ne tikai par sevi, bet arī par tiem cilvēkiem apkārt man. 80 gadīgai sievietei ir daudz mazāk spēju nekā Jums bērnībā :) It īpaši kad ir +30 vai -20 grādi ārā

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы