LV RU
www.sudzibas.lv Nordeka Slikts serviss

Nordeka - Slikts serviss

Labdien! Vakar, 13.07.2020. , autobuss Nordeka maršrutā Rīga - Daugavpils (no Rīgas iziet 10: 00) pēc pasažiera lūguma neapstājās pieturvietā graudu kalte, aizveda nepilngadīgu pilsoni vismaz 6 km tālāk un tikai tad izlaida no autobusa svešā, nezināmā vietā, turklāt nosauca pusaudzi par kolhoznieku. Pietura nav oficiāli iekļauta šī maršruta autobusa sarakstā. Tomēr sajūtas ļoti nepatīkamas, pusaudzis bija pavadījis ceļā jau pusdienu, un vairs nebija neviena cita autobusa, ar ko aizbraukt atpakaļ.
Cilvēki, kuri dzīvo laukos, arī ir cilvēki! Lauku iedzīvotāju diskriminācija nav pieļaujama! Lauku iedzīvotājiem netiek nodrošināta satiksme. Līksnas pagasta iedzīvotājiem nav iespējas uz rīgu aizbraukt un no Rīgas atbraukt ar autobusu, lai gan autobusi brauc garām pustukši. Maršrutā Rīga-Daugavpils lielākajā daļā autobusu reisu Līksnas pagastā nav nevienas pieturas. Parasti jau šoferi apstājas tajā pieturā, kurā pasažieris palūdz izlaist. Taču ne reizi vien šoferu rīcība bijusi nepieļaujama, jāklausās neadekvāti komentāri vai pat jāiet kājām vairāki kilometri...
Kad beidzot tiks nodrošināta iespēja Līksnas pagasta iedzīvotājiem uz rīgu aizbraukt ar autobusu? Vai tiešām tik grūti uzdot šoferiem apstāties pieturās un uzņemt pasažierus pieturās, kuras nav iekļautas sarakstā? Cilvēks taču par biļeti ir samaksājis (bet no autobusa netiek izlaists) vai arī gatavs maksāt, bet autobusā netiek.

14.07.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

P

Комментарии (3)

K Klientamnavtaisnība 14.07.2020

Nu bet ja autobusam nav tur jāizlaiž, kāpēc tas būtu jādara? Tā katru babuļu pie katra staba būtu jāizlaiž, nu tak domājiet ar galvu...

A AiK 14.07.2020

Es arī nestātos ja viņa nav iekļauta manā maršruta sarakstā! Pērkot biļeti jūs jau nepirkāt līdz šau vietai bet citai vai ne!

č Čupakabra 14.07.2020

Nu gan gudrīši nolasījušies, aroganti augstprātībā un vīzdegunībā! Tā taču parasti notiek- cilvēks nopērk biļeti līdz tālākai pieturai,ja vajadzīgajā nav apstāšanās, samaksājot vairāk. Un tas tikai normāli,ja šoferis cilvēku izlaiž. savā pieturā. Un tas nav nekāds " katrs stabs".

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы