LV RU
www.sudzibas.lv Nordeka Slikts serviss

Nordeka - Slikts serviss

"13. Jūnijā gaidīju autobusu, lai dotos uz darbu. Iekāpjot autobusā vēlējos nerēķināties ar bankas karti. Šoferis ieraugot, ka vēlos par biļeti maksāt ar karti kļuva ļoti nelaipns, pat agresīvs. Karšu terminālam nebija signāla, pieteicu autobusa vadītājam, ka varam sākt braukt un es norēķinošās līdz ko parādīsies signāls, jo izskatījās, ka bija kāds īssavienojums. Šoferim atzīmēju, ka nav līdzi bezskaidrās naudas un ko viņš teica, ka viņam tas ir vienaldzīgi un ka man it kā neesot arī naudas uz bankas kartes. Problēma bija signālā. Autobusa vadītājs izmeta mani no autobusa, veids bija agresīvs un pazemoja citu cilvēku klātbūtnē. Nokavēju darbu šī autovadītāja dēļ.

Lūdzu izskatīt šī autobusa reisa vadītāja attieksmi. Valstī pret cilvēkiem izturās ar līdzatbildību vienam pret otram nevis agresivitāti, kā tas bija no šī šofera.

Jāatzīmē, ka ar jūsu autobusu es braucu teju katru dienu uz darbu

16.06.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (7)

E Einuks 17.06.2020

Nu ļoti konkrēta sūdzība. 13. jūnijs un autobuss...

V vitols 17.06.2020

Un kādu tu risinājumu tu redzi šajā situācijā? Varbūt tevi vest bez biļetes?
Iepazīsties ar pasažieru pārvadājumu noteikumiem un pasažiera pienākumiem!

O Oksana Skirmante 17.06.2020

Ziniet ko risinājums tad priekšējām ir ielikts terminals lūdzu karte man bija taka iz priekšu lūdzu ty vari braukt bez biļetes es dēļ viņa uz darbu nokavēju tādu šoferi bezkaunīgu kas ar rupjem vārdiem apsaukajas es neredzeju

T Taisnīgums99 17.06.2020

Tad sanak, ja man ir kiniesu rubli tad es ari varu rimi nemt visu bez maksas un rimi ir pasi vainigi ka nenem manu naudu? Padomajat velreiz Oksana!

O Oksana Skirmante 18.06.2020

Ja autobusa ir terminals tad lūdzu es varu norēķināties ar karti es gribētu paskatīties kā jūs izdzitu no autobusa un kā jūs atnāktu uz veikalu un jūms būtu karte un skajdras naudas nebūtu un jūms pilns ar pirkumiem un jūms pateikts ko jārēķinās tikaj ar naudu gribētu uz jums paskatīties,autobusā nebija zīmes ko NEVAR ar kartēm rēķināties tā kā jūs paši padomājiet kundze vaj kungs😡

T trusis11 26.06.2020

Tiesi sodien man ari bija tiesi tada pati situacija-tikai ar Cata autobusu-KARTE NEIET KAPIET ARA!Nacas sedet saja karstuma (pieturai nav jumta atklata vieta)vel 40 min lidz nakamam autobusam=JA NEVAR NODROSINAT MAKSU AR KARTI==TAD KAM VISPAR VAJAG TADS SERVISS!

L Linda77 26.06.2020

Kas jums tā par ticību, ka no skaidras naudas baidāties kā velns no krusta? Tehnika ir tehnika un var nedarboties, to tā kā vajadzētu saprast. Bet nē-izdomās jebko, lai tikai par biļeti nemaksātu!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы