www.sudzibas.lv Nordeka Slikts bīstams, serviss

Nordeka - Slikts bīstams, serviss

Sveicināti, šodien (20.07.22) 22: 15 no pieturas Blaumaņa ielas, iekāpu autobusā, un pirmais ko es sāku jūst ir spirta smaka, doma bija kā tā ir no viena no pasažieriem, galu galām sapratu ka tā bija no autobusa vadītāja. Šīs vadītais ir man pazīstams bija redzēts veikala pērkot degvīnu. Nevarēju pat iedomāties ka viņš dzers darba maiņas laikā. Smaržoju šo brīnišķigo "sabiedrska transporta romntiku" visu ceļu.

Комментарии (4)

A absk12 20.06.2022

Vispār pirkt alkoholu Latvijā nav aizliegts! Bet ja redzējāt darba laikā dzerot bija jāzvana policijai, nevis jāraksta sūdzība, kad esat mājās.
Lai gan te laikam galvenais atslēgvārds ir " šoferis man pazīstams"!

R Ruta Ķepīte 20.06.2022

Negribu teikt kā bija piedzēris, bet smaka bija galīga, runāja itkā skaidri, majās tiku bez problēmam, bet jūst to smaku bija diezgan grūti🥶

B Bez vārda vārds 20.06.2022

Un visu izskaidro - ģimenes biļete. Brauc pa lēto un vēl pārdzīvo.

K kristomoe 21.06.2022

Jelena , aizveries. visi tavi komentāri ir bez jēgas un ar žulti

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы