Nordeka - Serviss

Trīs reizes jau nācies zvanīt uz darbu, lai brīdinātu par to, ka kavēšu. Tas jau sākt šķist aizdomīgi, bet nekā aizdomīga-vienkārši tā ir Nordeka, kuras autobusi kad grib tad brauc, kad negrib-nebrauc. Dzīvoju ārpus Rīgas, ja neatbrauc autobuss-citu variantu kā taxi par 25€ nav. Superīgi bija tad, kad neatnāca pats pēdējais vakara autobuss uz mājām, ja telefons izlādējies-kā izsaukt Taxi, kaut vai pa tiem 25€, bet būt siltumā.? :)

19.01.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Дополнено Interesantii 19.01.2022

Nerunāsim par to, ka autobuss nokavē 40min un vēl uzdrīkstās pārmest par to, ka gribu maksāt ar karti. Ja visi šoferi ir tik ļoti pret kredītkartēm, nu tad priekš kam likt tos termināļus?-Saprotu, ka likt vai nelikt, to neizlemj šoferi- bet nu priekš kam tā attieksme?

Комментарии (3)

Good Intentions 19.01.2022

Ņav ko ķerties, ja nevari pavilkt un tālu no mājām. Esi laicīgi vai brauc ar reisu ātrāk nevis minūte, minūtē līdz darba sākumam. Vajag sekot telefonam, lai neizlādējās, ja nemāki, tad pērc aizvēsturisku, kurai beterija tur nedēļu. Iegādājies auto, ja to nevari tad arī ir nomas auto.

I Interesantii 19.01.2022

Man ir 20 gadi, krāju naudu, lai varētu nopirkt mašīnu. Kā var krāt naudu? Strādājot. Lai noturētu darbu nedrīkst kavēt. Braucu uz 12:50, darbā jābūt 15:00. Esmu darbā 40 min ātrāk, nu protams, ja atnāk laicīgi autobuss.

G Gulbenietis 19.01.2022

Visiem patīk tādai manai un pingvīna domai likt mīnusus, bet arī esmu par autiņu, pat vairākiem ģimenē. Viens var saplīst, pat kaut ko saprotot, problēmas atrisināšana var prasīt laiku. Ja ģimenē ir divi auto, tā jau ir kaut kāda stabilitāte. Ja gadās pazaudēt normālu darbu autobusa regulāru kavējumu dēļ un šad tad par taksi maksāt 25 eur, tad labs budžeta klases lietots autiņš būs tieši laikā.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы