www.sudzibas.lv Nordeka Nepietur pieturvietās, rupja attieksme

Nordeka - Nepietur pieturvietās, rupja attieksme

Vadītājs nepietur daudzās pieturvietās, rupji atbild. Šodien 09.
08. Maršrutā Saurieši-Upeslejas-Rīga, no pieturas ceļu meistars uz rīgu.9: 15, šoferis pieturēja tikai tajās pieturās, kuras bija norādītas viņa jaunajā sarakstā, kur ir pazudušas tādas pieturas kā pietura pie Deglava tilta (stadiona) ? ! Matīsa iela? ! Un vēl un vēl! Vai tiešām posmā no Pērnavas ielas ir tikai Tallinas iela un tad dzirnavu? ! Braucu katru dienu un viss bija kārtībā, bet šodien vajadzēja iet 4 pieturas atpakaļ, kavēju darbu. Ir čeks kasieris valdis,16002. Čeks nr719, dok. Nr.719, šasijas nr. Pp-1724

I

Комментарии (4)

P PatiesiibasMeka 09.08.2022

Jā, tiešām. Ko apliecina arī šofera “jaunais saraksts”.

P Pedālisimo 10.08.2022

Pie visa vainīga valdība ar Linkaiti. Vēl arī Rīgas Satiksme pie vainas. Kaut gan Nordeka nav pilsētas autobuss un viņiem ir savs saraksts, kur stāties. Tātad jāizkāpj Rīgā un jābrauc tālāk ar Rīgas Satiksmi.

Ar cieņu, RS valdes priekšsēdētājs Pedālisimo

I Ilona282 10.08.2022

Pirms Nordekas bija Galssbus un ar pieturām viss bija kārtībā,un nevajadzēja cilvēkiem lēkāt un rokas vicināt,lai pievērstu šofera uzmanību un viņš piestātu pieturā(pēc saraksta),tagad tik klausies komentārus,ko nemāj,ko ar karti maksā,ko šis un ko tas

G GatisC 19.09.2022

Jā, tā ir ļoti liela problēma. Šoferi stāv sastrēgumā, varētu atvērt durvis pretī pieturai un izlaist cilvēkus, bet nē. Tāda sajūta ka izbauda varu. Lietus laikā 2-3 pieturas jāiet ar kājām, jo autobusus vairs neaptur.
Rakstām visiem kam var, sūdzamies. Rīgas satiksmes departamentam, Rīgas domai, Tiesībsargam, pagasta domei. Jo vairāk sūdzību jo lielāka cerība ka ka kāds kaut ko sāks darīt, mainīt.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы