www.sudzibas.lv Nord Auto Krāpnieku kantoris.

РешеноNord Auto Līzings - Krāpnieku kantoris.

Elektroniski viņu mājas lapā pieteicos auto līzingam. Nosūtīju nepieciešamās izziņas par ienākumiem gan no vsaa, gan bankas. Zvanīja pārstāvis, jā, viss ir ok, summa piešķirta.
Ja iepriekš auto vērtība bija 5900€, tad pēkšņi cena sludinājumā bija pacelta uz 7300€.
Nākamajā dienā braucu pie viņiem uz kantori Maskavas iela 418.
Uz vietas ierodoties pārstāvis atkal sūta kādam pieteikumu un izrādās tiek saņemts atteikums uz visu auto summu. Piešķirts tiek 5000€. Jautā vai ir kāds galvotājs, saku ir, bet tam cilvēkam ir nelieli ienākumi. Nekas, rakstīšot 1600€ mēnesī. Gaidu atkal kādu stundu, un tagad tiek saņemts apstiprinājums 6060€. Vairākas reizes jautāju kas ir aizdevuma devējs, uz ko konkrētu atbildi nesaņemu.
Pa starpai menedžeris zvana auto pārdevējam un it kā sarunā kaut kādu atlaidi.
Tiek rakstīts līgums, sastādīts maksājuma grafiks. Ja iepriekšējā dienā Ikmēneša maksa tika nosaukta 160€ uz 60 mēnešiem, tad tagad skatos - Ikmēneša maksa ir 230€ uz 60 mēnešiem. Uz beidzot saņemot līgumu un maksājuma grafiku uz rokām redzu aizdeveju: MOGO. Būtu to zinājis uzreiz, nebūtu kavējies ne minūti.
Pēc grafika summa, kura jāatdod ir 14000€, ja mašīnas cena ir 5900€. Bez komentāriem! Turklāt, kad jautāju kādu atlaidi piešķīra pārdevējs, nekādu.
Šī skola man izmaksāja 80€, jo pirms dokumentu kārtošanas tiek pieprasīta šāda summa par dokumentu noformēšanu. Pazaudēta diena un milzīgs rūgtums.

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 22.02.2018

Uzņēmuma Nord Auto Līzings pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Комментарии (1)

TasEsLV 02.10.2017

14 000 par 5 , 900 vērtu auto.. Tad jau labāk uzreiz jaunu nopērc :D

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы