www.sudzibas.lv Nord Auto Krāpšana, laika izmešana

РешеноNord Auto - Krāpšana, laika izmešana

Tikām ielikuši sludinājumu, ka pārdodam auto. Tel.nr. 26759260 atrakstīja, ka ir ieinteresēti mūsu auto iegādē, maiņā vai pieņemt realizācijā. Sazvanīju, teica jā ir interese, lai braucu uz adresi, kas norādīta mājaslapā. Aizbraucot un sazvanot, izrādās adrese ir cita. Aizbraucot uz otro adresi, izrādās ka nu jau interese ir tikai pieņemt realizācijā, kad saku ka vēlos pārdot vai mainīt pret labāku, piemaksājot, pašķobās un piedāvā aptuveni trešdaļu no auto vērtības. Runājot pa telefonu interese pirkt bija, bet kad cilvēks ir iztērējis pusdienu, lai tur ierastos, pēkšņi viss mainās. Negribas iedomāties, kā jūtas tie, kuri no Latvijas nomales mēro tādu ceļu!

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 13.04.2018

Uzņēmuma Nord Auto pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Комментарии (3)

proverka777 16.10.2017

ja tur riktiga šarakškina kontora

M Matra Marta 30.03.2018

Tipiskais piemers,ka vajag ievilinat uz kontaktu klijenta...un talak bus vai nebus?vini jeb kura gadijuma neko nezaude

л Латванис 17.04.2019

Pilnīga taisnība - šēž tur, kā uz nārām no rus seriāla, "adidos" biznesmeņi kā no 90. gadiem ar pārgudrām fizionomijām, "i _irst nav ko pasūtīt" :
"āāāhāa, atbrauci pie mums , tātad tev mūsu naudu sagribējās...ko _led..."
Ķer un meklē cilvēkus kuriem bezizeja, vai arī muļķus...

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы