www.sudzibas.lv NJ Media Neprofesionāla un slikta darbība

NJ Media - Neprofesionāla un slikta darbība

Zvans no šis kompānijas uz uzņēmumu, pirmais ko šie "mārketinga guru" pasaka, ir sveiks Edgariņ. Mīlinājuma formā, zvanot uz uzņēmumu, kā mārketinga "speciālisti". Kurā skolā māca, kad uz uzņēmumu zvana, to vadītājs jāsauc mīlinājuma formā. Tas ir viens, otrais, piedāvāja botu pakalpojumus, kas izvelk no klientiem telefona nummurus un e-pasta adreses un nodod tās 3 personām, tas jau ir likumpārkāpums, datu aizsardzības likums, klaji to pārkāpj, tas būtu jāziņo policijai. Trešai, kad pasaka, ka neinteresē, sūta n-tās sms tev ar pašreklāmu, kad nummurs ir jābloķē. Vai tādi ir mūsdienu mārketinga "profiņi"? Tās visas atsauksmes ir viņu izveidoti "boti", kas ir nereālas personas. Apdomājaties cilvēki par šo pakalpojumu sniedzēju, tā nedara profesionāli, ja ir interese, tad turpina sarunu, ja nav, tad nav. Strādāju jau vairāk kā 15 gadus mārketingā dažādos uzņēmumos un šie īsti pat neziņot, kas es esmu, zvana un sauc mani par "Edgariņu"...

M

Комментарии (3)

NJ media 17.12.2021

Labdien, Maikss!
Vai labāk Jūs uzrunāt uz Edgars?

Paldies par mums veltīto laiku rakstot sūdzību, kurai nav nekāda racionāla pamata.

Lūdzu sazinieties ar mums oficiāli, nevis zem slēptas viltus sūdzības, lai mēs Jūsu kontaktu varam izņemt no mūsu datubāzes (ja tas tiešām tur ir), kā arī precizēt kurš no mūsu komandas pārdevējiem (vīriešiem) ir pieļāvis šādu komunikācijas kļūdu.

Mēs esam profesionāla kompānija, kas ciena savus sadarbības partnerus un nekādā komunikācijas veidā neizmantojam deminutīvus.

No Jūsu sūdzības saprotam, ka neesat mūsu klients, no tā izriet jautājums, kā radies viedoklis par mūsu pakalpojumu? Kādēļ plašsaziņas līdzekļos tiek izplatīta šāda aplama un mūsu uzņēmuma darbības nomelnojoša informācija?

Mēs ievērojam visus Vispārīgo datu aizsardzības regulu nosacījumus un pieminot iesnegumu policijai, vēlamies atgādināt Krimināllikuma 157.pantu.
Neslavas celšana

(1) Par apzināti nepatiesu, otru personu apkaunojošu izdomājumu tīšu izplatīšanu iespiestā vai citādā veidā pavairotā sacerējumā, kā arī mutvārdos, ja tā izdarīta publiski (neslavas celšana), —

soda ar piespiedu darbu vai ar naudas sodu.

(2) Par neslavas celšanu masu saziņas līdzeklī —

soda ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

Novērtēsim, ja Jūs ar mums sazināsieties personīgi, bet jebkurā gadījumā uz tikšanos!

Ar cieņu, NJ media komanda

M Mixx 18.07.2023

Niks Jansons man atgādina pusgudru cilvēku kurš braukā pa Baltezeru interesējās par to kā cilvēki nopelnījuši māju vai mašīnu, tāds negudrs galīgi. Tev Nik Janson tur nebūs nekā, pārāk nopietni cilvēki tur dzīvo nevis balaboli ar burtu p kā tu. Man tā tava muldēšana nepatīk, vienmēr gribas jautāt , ja tu palīdzi citiem, kāpēc pats neesi miljonārs. Thats all.

D dcea 02.09.2023

NJ Media neuzķerieties uz šīs kompānijas piedāvājumu. Viņi ir ritīgi slīpēti- prot psiholoģiski apstrādāt cilvēkus, lai gūtu kaut minimālu labumu sev. Naudas atgriešana, ja izlemsiet pārtrauk sadarbību to pat nesācis, nav iespējam, tā viņi atbild. Gudri sakārtota krāpnieciska shēma.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы