LV RU
www.sudzibas.lv nIna Gibiete SEVI SAUC PAR DZIEDnIECI

nIna Gibiete - SEVI SAUC PAR DZIEDnIECI

Si sieviete sevi sauc par dziednieci,bet isteniba ir naudas izkrapeja.Un slikts psihologs.Pirms Aizputes(Jelgavas iela),dzivoja Tukuma.Draudeja kad nesamaksaju,visu prasito summu.Jo solito nepildija.

Gr

Комментарии (4)

Ak AK79 04.06.2013

Ko tad bija sasoliijusi?

Ni ninelj 12.01.2014

Lai Dievs Tev stav klat par tadu apmelojumu, par to taču vajadzes atbildet ne jau mana, bet Dieva priekša. Un tad neprasi - par ko...
Izradas, man ir ienaidnieks, un es pat iedomaties to nevareju, par daudziem pateicibas gadiem darba vieta gadijas ari tadu rakstu izlasit, nu nekas, dots devejam tiks atdots...

Ja ja152 01.02.2014

Apsolūti meli, šī dziedniece man izārstēja rozi kura bija uz abām kājām, kad ārsti raustīja plecus un nezināja, ko darīt.
Lai viņai veicas viņas viedajā darbā.

Ra RaMoniņa 18.01.2019

Dziednieki arī ir dažādi, tāpat kā klienti.
Ir cilvēki, kuri vienkārši spekulē, lai nesamaksātu par pakalpojumu. Un ir pat tādi, kuri pēc tam iet un darba darītājam uzliek lāstus atriebībai !
Vai pasaka, ka dziednieks ir šarlatāms!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы