www.sudzibas.lv Nekustamie Īpašumi Vidzemē Krāpšana & negodīga komercprakse: SIA “LVKV” / “NĪV”

РешеноNekustamie Īpašumi Vidzemē - Krāpšana & negodīga komercprakse: SIA “LVKV” / “NĪV”

Kļūdains un neprofesionāls nekustamā īpašuma vērtējums, kuru veic nekompetenti cilvēki, un kuri saskaņā ar Latvijas īpašumu vērtēšanas standartiem nedrīkst to darīt vienpersonīgi, jo nav nedz sertificēti nekustamā īpašuma vērtētāji, nedz sertificēti vērtētāja asistenti (par to es diemžēl uzzināju tikai post factum).

Rezultātā vērtējumu paraksta vienīgais “LĪVA” sertificētais vērtētājs uzņēmumā (saskaņā ar pieejamo informāciju), kurš īpašumam pat tuvumā nav bijis, un par kura esamību uzzini vien ieraugot parakstu vērtējumā.
Samaksa par sertificēta vērtētāja darbu iepretim “interneta” vērtētājam atšķiras diegan radikāli, un “LVKV” šajā gadījumā gluži vienkārši iekasē profesionāļa samaksu par amatieru darbu.

Uz maniem iebildumiem/vairākkārtējām rakstiskām sūdzībām nav bijis praktiski nekādas reakcijas no “LVKV” puses.

Жалоба успешно разрешена Sandra_L 16.04.2024

Vēlos informēt, ka situācija ir atrisināta un saņēmu samaksāto naudu par SIA “LVKV” nederīgo vērtējumu atpakaļ. Tiesa, pateicoties nevis sudzibas.lv, bet gan SIA “LVKV” Facebook lapai (kurā ievietoju komentāru atsauksmēs un uz kuru kompānija reağēja) - kura gan tagad, pēc mūsu sarakstes, ir nobloķēta

Дополнено Sandra_L 16.04.2024

Pielieku "veiksmīgo'' Facebook saraksti:

Sandra L
21 marts 11:36

Kļūdains un neprofesionāls nekustamā īpašuma vērtējums, kuru veic nekompetenti cilvēki, t.i. nedz apsekotājs/vērtētājs/”LVKV” Valkas biroja vadītājs Jānis Pirsko (kurš tad arī vienpersonīgi gan apsekoja īpašumu, gan taisīja vērtējumu), nedz “LVKV” Cēsu nodaļas vadītājs/kontaktpersona Kārlis Meņğelis nav nedz sertificēti nekustamā īpašuma vērtētāji, nedz sertificēti vērtētāja asistenti (par ko es diemžēl uzzināju tikai post factum). Acīmredzot, SIA “LVKV” atšķiras no t.s. nesertificētajiem vērtētājiem ar to, ka ka “LVKV” rīcībā tomēr ir viens “LĪVA” sertificēts vērtētājs, t.i. “LVKV” valdes priekšsēdētājs Jānis Biernis, kurš tad nekritiski paraksta jebkādu t.s. vērtējumu. Tā kā vērtējums man bija vajadzīgs iesniegšanai tiesā, biju spiesta pasūtīt otru vērtējumu citur.
Uz maniem iebildumiem / vairākkārtējām rakstiskām sūdzībām nav bijis nekādas reakcijas no “LVKV” puses.

LVKV
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām! Esam apskatījuši un sagatavojuši atbildi par Jūsu radušos situāciju e-pastā.
Ar cieņu, SIA "LVKV"

• 2 w
Sandra L
LVKV Šodien ir 9.aprīlis & Jūsu (kā redzams, kopš 22.marta!) gatavoto atbildi joprojām neesmu saņēmusi. Acīmredzot, profesionalitāte ‘klibo’ ne tikai kas attiecas uz tiešo darbu, t.i. nekustamā īpašuma vērtējumu, bet arī vnk. komunikāciju

• 3 d
LVKV
Labdien, Sandra. Paldies par ziņu!
Iespējams Jums būs paskrējis garām mūsu 22. marta epasts, uz kuru gan pamanījāties atbildēt. Šodien nosūtījām jaunu ziņu e-pastā, lūdzu, pārliecināties, vai esat saņēmusi. Jauku dienu!

• 1 d
Sandra L
Paldies par atbildi! Jūsu 22.marta epasts (kuru gan, manuprāt, ir grūti definēt kā esam “sagatavojuši atbildi par Jūsu radušos situāciju e-pastā”, sk. zemāk) izskatās šādi: "Laika posmā 08.03.2024 - 18.03.2024. biju ārpus Latvijas, tādēļ diemžēl nav bijis iespējams atbildēt. Labprāt ar Jums sazināšos telefoniski vai klātienē, lai atrisinātu radušos situāciju. Lūdzu norādiet savu tālruņa numuru". Uz kuru es atbildēju (nav nekādas vajadzības liekuļot par ‘paslīdēšanu garām’); kā arī atkārtoti nosūtīju atgādinājumu 28. martā. Nekādu atbildi līdz 9. aprīlim netiku saņēmusi.

Sandra L
P.S. Kļūdas labojums: nekādu atbildi līdz 10. aprīlim netiku saņēmusi.

Жалоба успешно разрешена Sandra_L 17.04.2024

Man nav skaidrs, kādu motīvu vadīti sudzibas.lv apzināti modificē falsificē informāciju, taču tā nav taisnība. SIA “LVKV” pārstāvji nekad nav mēģinājuši sazināties ar mani; tieši otrādi – es esmu mēģinājusi vairākkārt sazināties ar sudzibas.lv, lūdzot pārsūtīt manu sūdzību uzņēmumam un/vai darīt zināmus kritērijus nosūtīšanai. Nekas no tā netika izdarīts.
Atrisināju situāciju pati, ievietojot komentāru viņu Facebook lapā (komentārus gan tagad ir izdzēsuši) un nosūtot 14. aprīlī uz sudzibas.lv elektroniski parakstītu vēstuli ar risinājuma info (sk.zemāk) un lūgumu atzīmēt sūdzību kā atrisinātu.
“Vēlos informēt, ka situācija ir atrisināta un saņēmu samaksāto naudu par SIA “LVKV” nederīgo vērtējumu atpakaļ. Tiesa, pateicoties nevis sudzibas.lv, bet gan SIA “LVKV” Facebook lapai (kurā ievietoju komentāru atsauksmēs un uz kuru kompānija reağēja) - kura gan tagad, pēc mūsu sarakstes, ir nobloķēta”.

Lūdzu izdzēst Sudzibas.lv Admin absurdo, melīgo komentāru.

S

Комментарии (1)

F Forgefix 17.04.2024

SIA LVKV:
Man nav skaidrs, kādu motīvu vadīti sudzibas.lv apzināti modificē informāciju, taču tā nav taisnība, ka SIA “LVKV” pārstāvji ir mēģinājuši sazināties ar mani.
Atrisināju situāciju pati, ievietojot komentāru viņu Facebook lapā (komentārus gan tagad ir izdzēsuši) un nosūtot 14. aprīlī uz sudzibas.lv elektroniski parakstītu vēstuli ar risinājuma info (sk.zemāk) un lūgumu atzīmēt sūdzību kā atrisinātu.
“Vēlos informēt, ka situācija ir atrisināta un saņēmu samaksāto naudu par SIA “LVKV” nederīgo vērtējumu atpakaļ. Tiesa, pateicoties nevis sudzibas.lv, bet gan SIA “LVKV” Facebook lapai (kurā ievietoju komentāru atsauksmēs un uz kuru kompānija reağēja) - kura gan tagad, pēc mūsu sarakstes, ir nobloķēta”.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы