Neatliekamās Medicīniskās Palīdzības Dienests - Vilšanās cenšoties palīdzēt

01.04.2021 ap 23, pie mana dzīvokļa durvīm pieklauvēja pensijas vecuma kaimiņiene, jā saku godīgi alkohola reibumā un stāvot koridorī plikām kājām lūdz, lai izsaucu ātro palīdzību, jo viņai dzīvoklī nokritusi meita vecumā uz 50 gadiem. Protams sabijos ka noticis kas slikts un izsaucu ātros, zvanot uz 112 brīdinaju ka ir redzams ka cilvēki ir alkohola reibumā. Ātrie atbrauca ātri par to malači tiešām. Bet no brigādes vienīgais, kas attiecas saprotoši bija vīrietis, laikam šoferis. No sievietēm dzirdējām tikai pārmetumus kā mums nav kauna saukt ātros dzērājiem, ka izrakstīs mums sodu un sadzērušajiem kaimiņiem pa 100 eiro katram. Jā vīrietis paskaidroja ka tādos gadījumos jāsauc policija. Atvainojāmies, jo to nezinājām. Bet tiešām nezināju ka dzērājs nav cilvēks! Pati sūtīju savu 17 gadīgo dēlu un draudzeni lai palūdz ātrajiem tikt galā ar sadzērušos kaimiņieni. Jo pati esmu stāvoklī un nevaru palīdzēt piecelt kaimiņieni. Bet tas ko dzirdēju piedodiet nebija ne pieņemami, ne saprotami. Saprotu ka iespējams arī tieši šai brīdī kā uzsvēra ātrie citur mirst kāds bet viņiem jāņemas te ar kaut kādiem dzērājiem... Bet nu jā man liekas ka tas dzērājs arī ir cilvēks... Un es tak uzreiz zvanot 112 teicu ka ir redzams ka sadzērušies cilvēki. Tad nebrauciet vairs uz tiem izsaukumiem kur cilvēki dzērumā? ! Tā var atrisināt to, lai nav japalidz alkohola reibumā esošiem cilvēkiem! Kaimiņienes palika dzīvoklī. Sieviete krītot bija parsitusi stipru seju, ceru ka pa nakti tur nenoasiņos. Jā ātrie mēģināja sakopt brūci, taču pēc neveiksmīgiem mēģinājumiem padevās, taču varbūt, ja būtu sākts nevis ar uzbrukumu no viņu puses, bet ar sapratni tad varbūt arī apkopt brūci būtu izdevies. Bet nu dzērājs jau nav cilvēks...
Saprotu jūsu darbs ir ļoti smags. Tas ir atbildīgs un grūts. Ne visi var to darīt. Bet manuprāt cilvēkam kurš neizrāda nekādas cilvēcīgas iezīmes un neuzskata dzērāju par cilvēku, nav vieta *neatliekamās medicīnas* komandā. Kaut policiju būtu tad paši izsaukuši lai ved sievieti uz atskurbtuvē, nevis draudējuši vēl tiem kas centās tikai palīdzēt. Ļoti smaga vilšanās attieksmē tiešām. Un tā rodas cilvēku vienaldzība pret otru cilvēku... Nožēlojami un zemiski piedodiet. Un mēs visi kas bijām otrā dzīvoklī nebijām dzērumā. Mēs tikai sabijāmies un centāmies palīdzēt... Pat dēls 17 gadīgais bija šokā par attieksmi un pēc tam pateica tas tak ir viņu darbs palīdzēt... Nu es savu dēlu audzinu tā ka ikviens ir cilvēks, bet nezinu vai pat viņš kādreiz palīdzēs vēl citiem, jo galu galā ja dzēris tad, lai mirst... Lūk ka beidzas ja mēģina kādam palīdzēt... Skarbi.
Zinu ka sievietes meita nesen pabeidza Rīga medicīnas augstskolu un tagad strādā mediķu starpā, tāka abām sievietēm, kas izturējās tik ne cilvēciski varu pateikt, ka tā bija jūsu kolēģes māte kuru jūs par cilvēku neuzskatījāt. Un vispār kāda gan tam nozīme svarīgākais ir tas kā viņa ir cilvēks!
Bet protams paldies ka vismaz atbraucāt.

01.04.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests Support Ответ от представителя 06.04.2021

Labdien! Vēlamies ar Jums sazināties, lai precizētu informāciju par izsaukumu. Jums ir nosūtīta privāta ziņa.

V

Комментарии (4)

N neilisgod 02.04.2021

Ok

н НеКариньш 02.04.2021

А потом латыши удивляются почему их менталитет мягко выражаясь называют поганым...

K Krocokot 02.04.2021

Надо штрафовать таких доброхотов, чтоб неповадно было.
Ещё наглости хватает здесь жалобы писать!

V Vita Grimma 03.04.2021

Nu laikam jau Jūsos arī nav cilvēcības! Sievietei seja bija jāšuj! Bet tas jau nav svarīgi, jo cilvēki dzērumā! Vienaldzība pret līdzcilvēkiem ir zemiska! Un kaimiņi nav no tiem kas dzer ikdienā! Par normālu attieksmi sūdzības nerakstītu!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы