Neatliekamās Medicīniskās Palīdzības Dienests - Tiešām ir tik ilgi jāgaida?

Tas ir vienkārši p******
ātrā palīdzība izsaukta 10.00 un atbrauc 40 pāri, un tepat Ziepniekkalnā kur apkārt ir vismaz 3 slimnīcas ko varu nosaukt. Cilvēkam ir slikti, bļāviens, 40 minūtes ir ļoti no svara tādā situācijā, aptuvenu laiku arī nevar pateikt, un vel 6 min mēģina ieparkoties, vnk nav vārdu.

14.06.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests Support Ответ от представителя 15.06.2021

Labdien! Vēlamies ar Jums sazināties, lai precizētu informāciju par izsaukumu. Jums ir nosūtīta privāta ziņa.

K

Комментарии (1)

T Thylacine 01.10.2021

Pirms sūdzības likšanas internetā, Jums ir jāizprot dažas lietas:
1) slimnīca NAV tas pats, kas NMPD. Proti - šīs divas iestādes savā starpā nav saistītas. Ir konkrēti punkti, kuros atrodas brigādes. Tāpēc nesaistīsim tekstu "man te 3 slimnīcas riņķī" ar to, cik ātri ierodas brigāde.
2) ja cilvēks nedzīvo zem akmens, tad zin, ka mediķu globālais trūkums smagi skar arī mūsu mazo Latviju. Lūdzu palasiet informāciju par šo tematu, pirms mest pilnīgi apsurdas sūdzības. Papildus informācijai - katru dienu Rīgas reģionā brigāžu skaits neatbilst izsaukumu skaitam. Proti - visas brigādes ir aizņemtas citos izsaukumos, un daudzi zvani paliek "karājoties gaisā", diemžēl situācija ir tāda, kāda viņa ir, un tur nav vainīgi ne mediķi, ne Dienests.
3) ja bija iespēja gaidīt 40 minūtes, tad noteikti dzīvībai briesmas nedraudēja.
4) ja NMP brigādei nācās parkoties pārpildītā stāvlaukumā, noteikti atrastos arī kāds labsirdīgs kaimiņš ar mašīnu, kurš varētu izpalīdzēt un aizvest līdz kādai no 3 Jūsu minētajām slimnīcām, pilnīgi nevietā ir mest šādas sūdzības.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы