Neatliekamās Medicīniskās Palīdzības Dienests - Slikts serviss

Šorīt uz mājām tika izsaukta Nmpd brigāde uz mazā spulgu 3, vīram bija sūdzības par stiprām sāpēm vēderā, informēja, ka dzēris dažādas pretsāpju tabletes, taču brigādes darbinieki apveltīti ar usg redzi un pārdabiskām spējām, izvirzīja slimības cēloni no zila gaisa un aizsūtīja slimnieku uz aptieku pēc omeprazole tabletēm, jo tā esot kuņģa skābe, kas rada tādas sāpes. Augstu novērtēju Nmpd darbu, taču uz kāda pamata tika pieņemts šāds lēmums? Vai tiešām brigādes uzdevums nebija atbrīvot slimnieku no sāpēm un pārliecināties, ka ar viņu viss kārtībā? Un ja nespēj to nodrošināt, nevajadzētu vest uz slimnīcu? Beigu beigās pašiem nācās braukt uz ātrās palīdzības centru, lai saņemtu adekvātu un kvalitatīvu palīdzību. Rezultāts, protams, ir pavisam cits un kā izrādās veselībai bīstams.
Tāpēc šoreiz ironisks paldies, žēl, ka nepiefiksēju brigādes nr. Pirmo reizi saskāros ar tik neprofesionālu attieksmi pret slimnieku.

07.04.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests Support Ответ от представителя 13.04.2022

Labdien! Vēlamies ar Jums sazināties, lai precizētu informāciju par izsaukumu. Jums ir nosūtīta privāta ziņa.

Комментарии (2)

principā, pretsāpju medikamentus pie vēdera sāpēm nedrīkst lietot...,jāveic izmeklējumi, diagnostika... to tā nedrīkst darīt!

T taisnigatiesa 07.04.2022

Pricesei jadod nmpd kariete. Pati tak spēji aizvilties pēc palīdzības, bet nē, jāatzīmē savas personības pārākumu par citiem. Būtu labāk paklusējusi.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы