Neatliekamās Medicīniskās Palīdzības Dienests - Nevēlēšanās vest uz slimnīcu

Svētdien 11.05. Mana mamma (65) izsauca neatliekamo medicīnisko palīdzību, jo viņa jau 3 dienas visu laiku vēma. Atbraucot ātrajiem tika pastāstīts, ka manai mammai agrāk ir bijušas problēmas ar kuņģi un ir cukura diabēts. Tika konstatēts, ka cukura līmenis un sirds kardiogramma ir normāla. Tika tikai ieteikts dzert daudz ūdeni (ko viņa jau līdz tam darīja, bet vemšana neapstājās) . Uz mammas jautājumu vai nevajag vest uz slimnīcu un pieslēgt pie sistēmas no ārstiem tika saņemta atbilde, ka tas ir tikai ūdens un to var arī patecināt mājās.
Manai mamma palika mājās un turpināja vemt. Ceturtdien tika vēlreiz izsaukta ātrā palīdzība, šoreiz konstatēja pazeminātu cukura līmeni un zemu sirdsdarbību. Beidzot viņu aizveda uz slimnīcu, bet diemžēl viņas sirds nebija tik spēcīga un naktī no svētdienas uz pirmdienu viņa nomira.
Jautājums pirmajai brigādei vai tas ir normāli nevest cilvēku uz slimnīcu un neveikt papildus analīzes, ja 3 dienas cilvēks vemj, papildus ir bijušas kuņģa problēmas un cukura diabēts. Pietam viņai bija 65 gadi.
Es uzskatu, ka tā ir pilnīga neprofesionalitāte un bezatbildība no neatliekamās medicīnas brigādes.

18.05.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests Support Ответ от представителя 18.05.2021

Labdien! Vēlamies ar Jums sazināties, lai precizētu informāciju par izsaukumu. Jums ir nosūtīta privāta ziņa.

Комментарии (2)

I ilrgjefiho 18.05.2021

Sanāk tā pirmā brigāde nogalināja jūsu mammu. Vai jums ir zināmi to slepkavu vārdi un uzvārdi?

E Elina Otikova 18.05.2021

Es ļoti ceru saņemt kādu paskaidrojumu no NMPD un vismaz to, lai šī lieta tiktu izmeklēta un nekas tamlīdzīgs vairāk neatkārtotos kādam citam.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы