Neatliekamās Medicīniskās Palīdzības Dienests - Neprofesionalitāte augstākā līmenī

23. Aprīlī pl aptuveni 9: 00 izsaucu ātro palīdzību savai 70 gadus vecai māmiņai. Bija grūti elpot, drausmīgi reiboņi, slikta dūša, vienvārdsakot drausmīgi slikti.. Atbrauca brigāde, jaunas meitenes... Izmērīja mammai spiedienu, kurš bija 180/95, iedeva nosūkāt tableti, un viss! Ne kardiogrammu taisīja, ne temperatūru mērīja, neko! Man neesošam mediķim bija skaidrs, ka tas ir insults, bet mums atbildēja viss ir kārtībā tik pateica lai eju uz aptieku pēc nimesil, jautāju vai tad tās nav recepšu zāles? Man atbildēja, nē tās esot bezrecepšu zāles... Protams, ka cilvēkam labāk nepalika,24. Aprīlī saucu atkārtoti, šī brigāde-mīļš viņiem paldies par profesionalitāti, visu mammai pārbaudīja un loģiski aizveda uz slimnīcu... Kā tāda brigāde kura atbrauca 23.04 vispār ir pieļaujama glābt cilvēkus? Kas atbildēs ja manai mammai būs komplikācijas pēctam kas? Es atņemtu viņiem licenzi un cilvēkiem klāt nelaistu! Par tukumu ārstniecības iestādi jau tā ir sliktākās atsauksmes, bet nu šis bija zem katras kritikas...

25.04.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests Support Ответ от представителя 25.04.2022

Labdien! Vēlamies ar Jums sazināties, lai precizētu informāciju par izsaukumu. Jums ir nosūtīta privāta ziņa.

Комментарии (5)

T taisnigatiesa 25.04.2022

vel viena medicīnas eksperte labāk zin ko un kā būtu jādara, bet realitātē spēja vien izpirst sūdzību internetā

B bonueno33 25.04.2022

Un ko tu izpirdi? Kad tev kāds tuvinieks būs tuvu nāvei,tad tu nesmirdēsi uz cilvēkiem,kuru tuvinieki aiziet bojā stulbu mediķu dēļ! Vanckars!

T taisnigatiesa 26.04.2022

un vel viens jeblans neizglītos izlīda komentos. Pats bez izglītības un dzimtenes, pastala neizglītota

S Suitfree 25.04.2022

ja vini nezit ka nimesil ir recepsu zale ko vel no viniem var prasit

T taisnigatiesa 26.04.2022

saka bezsmadzeņu celtniecības zābāks. Ej pildi kabatas ar skrūvem un špakteli, vienīgais kam esi derīgs

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы