Neatliekamās Medicīniskās Palīdzības Dienests - Darbinieku ētika

29.11.2021 biju izsaukusi NMPD savai mātei sakarā ar mātes slikto pašsajūtu. Māte slimo ar Covid - 19. NMPD izsaucu balstoties uz savas ģimenes ārstes ieteikumiem, gadījumā ja mātes stāvoklis krasi pasliktinās! Pie mums ieradās 356 brigāde. Biju ļoti nepatīkami pārsteigta, kad brigādes darbinieki necenzēti un rupji izteicās par manu ģimenes ārstu, jo redz viņiem nācās atbraukt uz izsaukumu nakts vidū! Vai tiešām NMPD darbiniekiem nav jāievēro kaut kādas ētikas normas un ar cieņu jāizturas pret augstākstāvošu kolēģi, cienījamu ģimenes ārstu? Mūsu dakterīte nekad nav atteikusi mums palīdzību pat brīvdienās un svētku dienās! Esmu sašutusi par tik necienīgu attieksmi un uzskatu, ka tādiem darbiniekiem nav vietas darbā ar cilvēkiem!

02.12.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests Support Ответ от представителя 03.12.2021

Labdien! Vēlamies ar Jums sazināties, lai precizētu informāciju par izsaukumu. Jums ir nosūtīta privāta ziņa.

V

Комментарии (1)

G Gulbenietis 02.12.2021

Šoreiz nevienu nelamāšu. Piedodiet mediķiem leksiku, slodze ir pi****. Visi pīkst, ka zapravkās ir grūts darbs. Pastrādājiet NMPD!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы