Neatliekamās Medicīniskās Palīdzības Dienests - Briesmiga attieksme

Izsaucam atro palīdzību 02.09.2021 pulkt. 14: 39 uz Žagatu ielu 22, riga mana 82. Gadus veca māte uz ielas nokrita un nevarēja paiet. Neatliekamas ātras palīdzības darbiniece atteicas mātei palīdzēt uzkāpt uz 3. Stāvu un paziņoja, ka neesot krāvēja. Es gan pa telefonu teicu, ka būs nepieciešama palīdzība pa trepēm. Un vel šī darbiniece teica, ka lai nākamreiz padomājot, jo šis ir maksas pakalpojums. Tā mātei nācās rāpot pa trepēm uz 3. Stāvu. Jums tā liekas norala attieksme? Ko cilvēkam darīt, ja viņš pēkšņi nevar paiet? Briesmīgi jums darbinieki! Un nav purma reize, ja izsaka dzēlīgas piezīmes!

02.09.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests Support Ответ от представителя 03.09.2021

Labdien!

Informējam, ka Jūsu pretenzija ir reģistrēta un nodota Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta vadībai izskatīšanai.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests
Laktas iela 8,
Rīga, LV-1013
Tālr.: 67337000
Fakss: 67709176
e-pasts: [email protected]
www.nmpd.gov.lv

Комментарии (6)

H Helsu 02.09.2021

Mūsu valstī nav tādas ātrās palīdzības.
Un nmpd tiešām nenesīs cilvēkus uz mājām. Sadas situacijas līdzcilvēkiem ir jāatrod risinājumi, bet nevajag šādus pienākumus uzlikt uz nmpd pleciem.
Novēlu veselību Jūsu mātei.

G Gulbenietis 03.09.2021

Zinu personīgi no ātrajiem čaļus pie stūres, kas večus uz rokām nes, ja vajag, uz autiņu un no. Pa kāpnēm, protams, ar palīdzētu uziet. Gods šādiem darbiniekiem un bē autora pieminētajiem.

B Baltā ēna 03.09.2021

Neatliekamā MEDICĪNISKĀ palīdzība, nevis zilais / sarkanais krusts , samariešu biedrība kas nāk talkā , NMPD zvana kad mirst nost nevis vajag palīdzēt dārzu sarakt un puķes apliet. (mazliet skarbs viedoklis bet nu dažreiz liekas JŪS cilvēki ahu...ļi) Vēl sūdzās , labi ka ir tādi patrioti kas vēl tajā darbā strādā un kāds atbrauc vispār.

M mmaize 03.09.2021

Kamēr kāds mirs nost, tikmēr Jūsu māti nesīs pa kāpnēm augšā. Nedaudz egoismu nometam nost un padomājam par citiem.

M mmaize 03.09.2021

Kamēr kāds mirs nost, tikmēr Jūsu māti nesīs pa kāpnēm augšā. Nedaudz egoismu nometam nost un padomājam par citiem.
Palūdziet kādam garāmgājējam vai draugam palīdzību.

G Gulbenietis 03.09.2021

Dažiem interpretācija ir galīgi bē. Neiet runa par to, ka kāds vnk tantuku šurpu turpu nēsā. Aizbraucot uz izsaukumu ieraugi, ka cilvēkam ir pavisam sūdīgi - ko darīt? Atstāt kāpņu telpā, vai palīdzēt tikt līdz dzīvoklim? Komentētājiem tiešām nav bijis pavisam slims radinieks? Protams, ja katru reizi sauksi uzvest pa kāpnēm vai spiedienu mērīt, tad labāk dodies uz pansionātu un tur pavadi pēdējo laiku uzraudzībā. Nozombētie un siltumnīcu komentētāji - rīdzinieki :D.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы