Neatliekamās Medicīniskās Palīdzības Dienests - Atteicās braukt pēc zvana

Izsauca ātro palīdzību, atteicās ierasties. Sakot, ka mēs nebraucam tikai noklausīties jūs, kaut es viņam pateicu ka man arī sāp visa krūtis, temperatūra ir trīs dienas un ļoti briesmīgs klepus. Ja jums patiešām paliks slikti (piemēram, mirsiet) , tad zvaniet, tā viņi atbildēja.

21.06.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

S

Комментарии (2)

R RXX 21.06.2021

Mani kā atbildīgu pilsoni ļoti uztrauc tas, ka mani līdzpilsoņi nezina, kādos gadījumos jāizsauc NMPD. Jums ir pieejams internets, tad nu informēju: "Uz ārkārtas tālruni ‘113’ jāzvana situācijās, kad cilvēka dzīvība ir apdraudēta un palīdzības saņemšanā izšķirošas ir minūtes" (avots: https://www.nmpd.gov.lv/lv/kad-zvanit-113). Šis nav tas gadījums, ja šādā stāvoklī esat jau 3.dienu. Ko darīt, ja nepieciešama steidzama, bet ne neatliekama saslimšana? "Darba laikā ieteicams konsultēties ar savu ģimenes ārstu, savukārt vakaros un brīvdienās, zvanīt Ģimenes ārstu konsultatīvajam tālrunim, doties pie dežūrārsta vai steidzamās medicīniskās palīdzības punktu mediķiem" (ibid.)

Tad princips īsumā:
"Man, iespējams, ir veselība problēma" => ģimenes ārsts.
"Man jau varākas dienas ir nopietna veselības problēma" = > slimnīca.
"Es nomiršu, ja nesaņemšu palīdzību 5min laikā"= NMPD.

Es ļoti lūdzu lieki nenoslogot 113, kā arī brigādes! To nav daudz! Katrs gadījums, kad NMPD ierodas uz nepamatotu izsaukumu, liedz palīdzību cilvēkam, kam tā patiešām nepieciešama! Lūdzu, izlasiet līdz galam avotu.

S Sveta88 21.06.2021

Bet, ja es elpot nevaru tad ko man darīt? Ja man pat runāt grūti. Ja crb saka uzsaukt neatliekamo, bet neatliekama atteicās? Un vienīgi, kas man pieņēma šodien, tas ir infekcijas slimnīca, kur man palīdzēja. Un jā, KATRS GADĪJUMS IR ATŠĶIRĪGS. Es nezvanīju tāpēc ka man parastā saslimšana. Es zvanīju, kad man plika ļoti slikti.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы