www.sudzibas.lv Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests Agresīva attieksme un informācijas nefiksēšana notikumu vietā

Neatliekamās Medicīniskās Palīdzības Dienests - Agresīva attieksme un informācijas nefiksēšana notikumu vietā

2021.gada 18.08. 10.30. Biļļumežā atradu vecu cilvēku, kas bīja nokritis un nevarēja saviem spēkiem piecelties un izkļūt no meža (apmēram) 1km līdz ceļam. Noskaidrojot iemeslus(vājums kājās)izsaucu 10.35 NMP. Noskaidroju vīrieša identitāti, vecumu un dzīves adresi. NMP ārste nelaipni izturējās, ka stundu pienāksies vest cilvēku no meža. Kā arī nelaipni atteicās pierakstīt no manis iegūtos datus par vīrieša identitāti un dzīves vietu. Kā rezultātā 20.00 caur fb uzzināju, ka radinieki iesaista policīju, ugunsdzēsējus veca vīra meklēšanā. Esmu pati mediķe un neizprotu NMP "'ārstes" nelaipnību pie tam, ka viņas apmācībā bīja dievas jaunas ārsta palīdzes. Neapmierinātība , dusmas, ka NP mašīna nevar iebraukt meža brikšņos, informācijas nepierakstīšana no manis, slikts piemērs jauniem medicīnas darbiniekiem, radinieku uztraukums un vēršanās sociālajos tīklos pēc palīdzības, liek man rakstīt šo sūdzību par Jūsu darbinieci.

19.08.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ответ от Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests Support Ответ от представителя 20.08.2021

Labdien! Vēlamies ar Jums sazināties, lai precizētu informāciju par izsaukumu. Jums ir nosūtīta privāta ziņa.

Комментарии (2)

R RXX 20.08.2021

Ja tu esi “medike”, tad tev tā kā pienāktos zināt, ka ātrajiem nebūtu jāvizinās pa mežu, ja dzīvībai nedraud briesmas! Vai tiešām man būs jāmāca “medikis”, ka šādos gadījumos pašam jāsniedz palīdzība, jāzvana pazīstamiem, lai atbrauc pakal, ja pati esi bez mašīnas? 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

I ilrgjefiho 23.08.2021

Bet ko jūs murgojat asprāti? kas par "medike". Kas "medike" ir jāzin? tas ir kāds jūsu fantāziju galvenais varonis?
N-tos gadus iepriekš NMPD braukāja uz visiem izsaukumiem un nebija nekādu problēmu. Tad kad pie varas tika jūsu atbalstītie kangari, visādas kangaru bandas vienotības, zzs, na, jkp, a/par, kangari izzaga valsti pa tīro. Tāpēc tagad ir problēmas.
Iedzīvotājs tagad pats meklēs mašīnu, lai svešu cilvēku glābt, kautkur vest? Baur, galīgi prātu izkūkojis?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы