LV RU

Namzine Līga Ozola - Slikts serviss

Līga Ozola - namzine - zelta zivtiņa - lētā follijas iepakojumā! Šeit derēs folklora: solīt sola, bet nedeva!
3 gadu laikā namzine ir iepazinusies ar mājas problēmām. Par apsaimniekošanu ievāc 0.51€ par 1m2 mēnesī, reāli ir 100 dzīvokļi ar vidējo kvadratūru - 80 m2. Šo gadu laikā bremzē mājas uzlabošanas darbus. Neveic tiešos pienākumus - nerūpējas par šķirošanas atkritumu savākšanu/ uzraudzību. Neveic "steidzamos" mājas remontdarbus, kaut par tiem ir informēta. Siltummezglu hidroizolāciju izdomāja veikt tad, kad virs siltumezgla atrodošos puķu dobi, kas kopš 1985. gada ir stāvējusi dīkstāvē, beidzot apzaļumojām ( rudenī viss jārok ārā, lai nu beidzot būtu hidroizolācija). Kosmētisko remontu kāpņu telpās ir gatava veikt par astronomiskām summām, taču, lai ievietotu spuldzi izdegušā kāpņutelpas lampā ir jāgaida 2 nedēļas ( un tikai tad, ar draudiem to panācām).Dvieļu žāvētāji stacionāri iebūvēti, ar teicamu koroziju, kas principā būtu jānovērš apsaimniekotājam! Par "zaļo zonu" nemaz nesākšu muti dzesēt! Teikšu tā : šis cilvēks ir "brīnums". Ja vēlaties pārsteigumus savā dzīvē, tad namzine Līga Ozola jums palīdzēs

K

Комментарии (6)

K Karmelita 04.07.2020

Aiz namzines LĪGAS OZOLAS, diemžēl ozoli neaug, taču paliek tikai sūdu čupas! Ja vēlaties redzēt kāda izskatās viņas apsaimniekotā teritorija, droši rakstiet : [slēpt]@gmail.com, aizsūtīšu bildes!

R RidzenieX 06.07.2020

Viņa esot no Rīgas namu pārvaldnieka?

K Karmelita 06.07.2020

Vai esat drošs? Man šādas informācijas nav, taču, ja tas ir tā, tad tas daudz ko atrisina, jo Rīgas namu pārvaldnieks kā uzņēmums vien jau pasaka daudz, un ne tajā labākajā nozīmē! Arī viņi kādreiz mūsu māju apsaimniekoja un...izsaimniekoja līdz pēdējam! Laimīgi, ka tikām vaļā...taču, ja Jūsu aizdomas ir patiesība, tad necik tālu neesam atkāpušies...

Z zumzum 10.09.2020

Diemžēl biedrības valdes priekšsēdētājai slavenai pensionētai māksliniecei ir sveša likumu lasīšana un tāpēc viņai šķiet, ka vislabāk ir rakstīt emocionāla rakstura vēstules iedzīvotājiem vai sūdzības portālos. Līga ir bijusi ļoti atsaucīga un patieši rūpējās par namu, bet valdes priekšsēdētājai dažkārt pienāk brīdis, kad šķiet, ka viņa ir tiesīga apgūt visu dzīvokļu īpašnieku uzkrājumos veidoto summu.

K Karmelita 22.09.2020

Vai Jūs esat gatava uzņemties mūsu mājas pārvaldīšanu?

K Karmelita 22.09.2020

Sveiki! Valdes priekšsēdētāja ir zinoša kā likumdošanā, tā arī pārzin namīpašnieku tiesības! Viņa darbojas tikai Hospitāļu ielas Biedrības 1. nams interesēs. Viņa, valdes priekšsēdētāja, ir veikusi kvalitatīvu kosmetisko remontu vairākām kāpņu telpām, tā vietā, lai to izdarītu namu apsaimniekotāja! Ar Valdes apsaimniekotāju atbalstu šogaad noorganizējām puķu dobi! Līga , kā apsaimniekotāja mums ir bijusi 2 gadus, zinājusi par visām problēmām...tikai tagad atjēdzās?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы