LV RU

Nacionālais teātris - Slikts serviss

Aizvainojoša attieksme. Šodien gāju uz izrādi mazajā zālē, ''Juveliera Jubileja''. Tā kā blakus mazajai zālei tualetes nav, tāpat mētelī devos uz tualetēm pie lielās zāles. Apsargs, kontrolieris, nezinu, kas viņš tāds pēc nosaukuma, metās man pakaļ bļaudams, kur es eju. Uzrādīju biļeti, pateicu, bet tā vietā lai atvainotos, viņš turpināja bļaut, ka man viņam vispirms atļauja jāprasa, pirms eju uz tualeti. Ļoti aizvainojoši. Man nekāda atļauja nav jāprasa, biļeti es uzrādīju pēc pirmā pieprasījuma. Pat ja sanāca nesaprašanās, tad sūdzība ir par agresīvo, aizvainojošo attieksmi, kura nemainījās pat tad, kad noskaidrojās, ka šis kontrolieris ir kļūdījies un uzbrēcis man nepamatoti. Izrāda notika 09.02.2020. Un es runāju par apkalpojošo personālu, kurš tajā datumā strādāja. Nākošreiz prasīšu vārdu, uzvārdu, lai visi zina.

Kr

Комментарии (2)

BondsBonds 09.02.2020

"viņš turpināja bļaut, ka man viņam vispirms atļauja jāprasa, pirms eju uz tualeti. Ļoti aizvainojoši. Man nekāda atļauja nav jāprasa"
Tava fantāzija, ko mēs zinām. #Upura mentalitāte ir izplatīta slimība.

Ma Martins 10.02.2020

Gudritis,novelu tev kartigi apchuraties!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы