LV RU
www.sudzibas.lv My Fitness Radisson Nepamatots rēķins pēc līguma izbeigšanas

My Fitness Radisson - Nepamatots rēķins pēc līguma izbeigšanas

Biju my fitness klients, marta vidū (ja nemaldos tas bija 14. Marts) parakstīju atteikšanās līgumu, tad man vēl bija tiesības izmantot my fitness pakalpojumus visu martu. Pandēmijas dēļ liku pārcelt šīs 2 nedēļas uz jūliju. Tikai šodien atkal saņemu rēķinu, ka viņu prāt esmu atsākusi my fitness līgumu, kaut arī neko neesmu parakstījusi. Saprotu, ka pandēmijas dēļ ir iedragātas finanses daudziem uzņēmumiem, bet atsākt līgumu bez mana paraksta ir vnk nelikumīgi. Vienīgais ko vēlējos ir pārcelt 2 nedēļas, par kurām esmu samaksājusi uz laiku, kad būs iespēja to atkal izmantot. Mīļie, tas nav labs klientu serviss.

A

Комментарии (1)

R Rasma 06.08.2020

Man līdzīga pieredze. Ļoti ļoti neētisks bizness, vairāk atgādina reketu, ar visbrutālākajiem paņēmieniem. Es pievienojos klubam tieši pirms pandēmijas un par vienu treniņu samaksāju beigās 115 eiro. Jo viņi neizslēdza līgumu, kad to lūdzu. Lūdzu nepievienojieties klubam un brīdiniet draugus un paziņas!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы