LV RU
www.sudzibas.lv Muru Arendus Krāpšana, algas neizmaksašana

Muru Arendus - Krāpšana, algas neizmaksašana

Ša gada 4. Janvari ieradāmies Uhna Igaunija, celtniecības darbos. Prieksnieki ir 2 Karels un Piret Liiva. Solīja maksat 4.00 eiro stunda, bet diemžēl neko nesamu saņemis neko, lai gan strādājam līdz 22, janvārim, bez brīvdienam, jo latviešu strādniekiem, tādas nepienākas, algu neredzu vel šodien. Viniem ir vervētāji Latvija. Kristaps-Alūksne un Juris-Cēsis un ir vel Rīga Marijas iela. Celtnieki, muretāji, apmetēji, un šoferi esiet uzmanīgi neiekritiet uz krāpšanu.

Комментарии (7)

hola_amigo 08.03.2017

Vards Uzvards janorada

Pāvels Ivanovs 08.03.2017

Kam?

Be Beznegatīvisma 09.03.2017

Strādāju šajā firmā jau vairāk kā gadu. Līdz šim nav bijušas nekādas problēmas ar samaksu. Šeit strādā łoti daudzi latvieši, un visi ir apmierināti. Šo sūdzību ierakstija strādnieks vārdā Pāvels no Līvāniem, kurš tika atlaists par savu pienākumu nepildīšanu , un kurš centās katru dienu aizvadīt nestrādājot. Ja , kā vińš raksta, te vis patiešām ir tik slikti, tad kpc vińš nepublicē savu vārdu?

Pāvels Ivanovs 09.03.2017

Mans vārds ir Pāvels Ivanovs.Par atbrīvosanu,tās ir muļkības.Mēs strādajām Uhnā,bleķus locijām līdz pusnaktij,un pēc tam pārveda uz Misū,darbā pie kazu fermas.Līdz brīdim kamēr mūs aizsutija uz mājām.Un par nestrādāsanu tās nu gan ir blēņas.

Pāvels Ivanovs 09.03.2017

Un Artim Brūverim arī darba algu neizmaksā par neko nedarīšanu a?

Pāvels Ivanovs 09.03.2017

Un vēl iek dažiem latviešu strādniekiem Latvijā atvērt mikro uzņēmumus,tadejādi atmazgā naudu.

Anonims 09.03.2017

Нормальные пачанчики, как я в море работают...

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы