www.sudzibas.lv MMK Serviss Maldināšana, krāpšana

MMK Serviss - Maldināšana, krāpšana

Mājaslapā noskatu riepas. Arī ss.com atrodu sludinājumu ar tām pašām riepām ko ielicis Mmk. Sludinājums ielikts vakar 16:19. Šodien aizbraucu 12: 30 pie viņiem. Protams, ka atbild, ka tas modelis izpirkts. Piedāvā “līdzīgu” variantu, tikai katra riepa ir 11€ dārgāka. Parādu otru un trešo variantu kas noskatīts, atbilde tā pati. Arī no vairākiem draugiem un paziņām esmu dzirdējis šo pašu stāstu par viņiem.

17.11.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

R

Комментарии (7)

Так позвоните, прежде чем ехать. В чем проблема?

P PatiesiibasMeka 17.11.2022

Beidzot pamanīji, ka sniegs sāk krist?

T taisnibascinitajs3 17.11.2022

Sludinājums ielikts vakar, Jūs aizbraucāt šodien, domājat, ka esat vienīgais tāds umņiks, kas pēdējā brīdī maina riepas?

A aicis24 17.11.2022

Vispār tāds ir šīs firmas mārketings, internetā tirgo to kas viņiem nav un kad cilvēks aizbrauc pie viņiem, tad itkā tās riepas ir jau pārdotas un piedāvā dārgākas riepas. Ir cilvēki kuri, ja jau ir līdz viņiem atbraukuši, tad nopērk arī dārgākas riepas beigās.

Good Intentions 17.11.2022

Pieļausim, ka tiešām viņiem tāds marketings ir un zinot braukt uz aklo? Piezvanīt noskaidrot tādā gadijuma nevar?

G Gonzo23 17.11.2022

Tad nekas nav mainījies tur. Pirms 3 gadiem nopirku riepu komplektu, veicu internetā pasutījumu, atnāca ēpasts, lai gaidu, 2 nedēļas vispār neviens nesazinājās, kad zvanīju pateica, ka to riepu nav, lai braucu iedos citas pa līdzīgu cenu.

A A. Derums 23.11.2022

Tieši tā. Identiska pieredze !

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы