Mixa Groupe SIA - Krāpšana

29.04.2024 pasūtīju veikalā preces 112.03€ vērtībā. Uzreiz apmaksāju saņemto rēķinu. Atnāca jauns e-pasts par to, ka pasūtījuma status ir mainīts. Šodien (16.05.2024) nav vēl nekādas ziņas no tirgotāja. Ar pārdevēju nav izdevies sazināties telefoniski. Ņemot vērā, ka pārdevējs nereaģē uz zvaniem, tuvākajā laikā plānoju risināt radušos problēmu likumā noteiktajā kārtībā.

Дополнено Agris.p88 17.05.2024

Pēc sūdzības ievietošanas, pārdevējs sazinājās ar mani telefoniski un esam vienojušies, ka preci izsūtīs man 1.06. Viena no precēm kuru pasūtīju esot ātri iztirgota un jaunā partija neesot piegādāta. Kamēr preci nesaņemšu, problēmu nevaru uzskatīt par atrisinātu.

A

Комментарии (1)

A Agris.p88 29.05.2024

28.05.24 iestāde atgrieza naudu pilnā apmērā, iepriekšējo solījumu neturot. Katra paša ziņā paliek izvēle vai tērēt savu laiku "iepērkoties" šajā veikalā...

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы