Mittech Power un IGGR Transport & Logistik - Krāpšana

Šis krāpnieks Igors tel 22039727 20 338 701
Liek ss sludinājumus ka firma Mittech Power ar 60 lidz 80 eiro algu dienā , tie ir meli , nostrādāju 2 menešus uz kravu parvadājumiem Vācija.
Līgums jāparaksta ir IGGR transport logistic līgumā alga 500 eiro , Igors laipni un smaidīgi saka ka nodokļus nevajag maksāt tā varot vairāk nopelīt alga būšot 0.10 centi pa km + no tā vēl iet nodoklis nost , diena vidēji varēja nopelnīt ap 45 lidz 60 eiro no ka vēl Igors velk nodokli nost , 2 mēnesi jādzīvo busa kurā nav ne webasto ne spaļņiks (gultas vieta) visas brīvdienas jāpavada busiņa salonā, pirms braukšanas Igors teica ka varot ņemt pats pa savu naudu viesnicu , neesot dārgi 🤦 cik skatījos un meklēju ap 70 eiro tas vina neesot dārgi ,
Kravas jāpārvada Else Logistic , gandrīz kartu otro dienu sēdi un gaidi kada benzīntankā kad dos kravu busi visi nomāti un nodzīti Igors remontēt negrib tikai tad kad paliec uz autobāni, Igors daudz sola maz dara , man tehniskam ūdenim kanu solīja divus mēnešus ta ar nesagādāja , kolēģim bija buss ar skrūvgriezi jadarbina ejot veikala busu aizslēgt nevar jo Igors tik sola ka sataisis , un tad ir pats labākais atbraucot uz Latviju Igors sāk žākstīties ka konti nobloķēti un nezinot kapēc un nevarot naudu izmaksāt , nedēļā 2 reizes sola rit bus , bet nauda nav un beigās pasaka ka visu pēc liguma jau izmaksājis a lībumā 500 eiro bildes pielikuma ar pierādījumiem , + ieejot firmaslv var redzet ka ir 30000 eiro nodokļu parads , šo firmu neiesaku nevienam ,

Комментарии (7)

G Gulbenietis 15.10.2021

Uzņēmuma saimnieks jau pēc acs bildes likšanas ir lgbt pārstāvis :D

MURAKAMI 16.10.2021

Lābākājs :D

G Girts27 18.10.2021

Ну там же написано четко - водитель повредил машину. Ясно, что он теперь недоволен, что пришлось платить за повреждение. Сам же и шлет этот текст.

G Girts27 18.10.2021

Обычная история : водитель нанес ущерб фирме . С него , наверно, вычли часть ущерба по договору. А он теперь тут на sudzibas "мстит" , хотя сам виноват.

G gintsnovacijas 18.10.2021

Maßīnu atdeva veselu par švīku uz sāniem saimnieks pec vairakām dienām sāka teikt ta + liguma rakstits ka mo algas nevar ieturet vairak kā20% un tikai tad ja speciāli ir kas nodarīts

J JB007 18.10.2021

Прежде всего, я сожалею, что не могу пока написать уважаемому жалобщику и лицам , читающим эту переписку, на государственном и его родном латышском языке. Напишу пока на русском. Paldies visiem.

Уважаемый господин Janis Blums.

Нам искренне жаль , что Вы не смогли достойно выйти из затруднения , связанного с повреждённым Вами автомобилем компании. Вместо того, чтобы вступить в переговоры и найти компромисс, Вы решили публично оскорблять и меня лично, и нашу компанию на страницах этого портала. Мы сожалеем, что Вы начали злоупотреблять свободой слова. Мы понимаем Ваше разочарование в связи с тем, что Вам пришлось компенсировать четверть расходов за ремонт этого автомобиля. Однако, мы напоминаем Вам , что откровенная клевета, оскорбления и угрозы, которые Вы на страницах SUDZIBAS позволяете себе в наш адрес могут повлечь для Вас привлечение к суду. Если Вам по-прежнему это кажется несерьезным, то рекомендуем Вам проконсультироваться у Вашего адвоката. Мы желаем Вам всяческих успехов и благоразумия. IGGR T&L.

J Jānis Blūms 15.11.2021

Mašīna jums tika atdota vesela , masīnu jums rokas nodevu vēl parādijāt kur nolikt par švīku kas uz sāniem paradījās pēc vairakam dienam ar to man nav nekada sakara , un naudu jus nemaksājāt kā solijat vairaki šoferi par jums sūdzējas nedēļā reizi solijat rit izmaksāt un tā solijāt 2 mēnesus ne tikai man bet arī citiem šoferiem , kā šoferi vācijā saka iggr šaraškina kantoris

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы