LV RU
www.sudzibas.lv Mišela Sauveras kundze Ziedojums Viltošana, kurš muļķis uz šito uzķertos?

Mišela Sauveras kundze Ziedojums - Viltošana, kurš muļķis uz šito uzķertos?

Esiet piesardzīgi, tā nav taisnība!

Lūgšanas un ticība viņa kungam ir daudz vairāk nekā zelts; dimants vai jebkurš cits dārgakmens. Liktenis mani virzīja uz tevi; nevis nejauši, bet noteikti jūsu likteni izsekos visa visuma kungs un meistars.
Es ar jums šodien sazinājos, jo ir taisnība, ka mēs viens otru nepazīstam, kas neliedz manis rīcībā šo žestu. Mans vārds ir Michel Sauveur Pariente kungs, dzimis 1948. Gada 17. Aprīlī francijā. Mana dzīve ir tikai garš nopūta, kas tikai aptraipa šajā dienā, mana vienīgā vēlme ir nomirt. Es ļoti baidos, jo ārsts tikko mani informēja, ka manas pasliktinātās Veselības stāvokļa dēļ manas dienas ir numurētas.
Tomēr man nav sievas, bērnu vai radinieku, kuriem es varētu nodot mantojumu, tāpēc es gribētu nodot jums mantojumu deviņu miljonu eiro apmērā (9 000 000 euro) .
Lai ļautu jums izveidot fondu uz mana vārda
un es arī vēlētos, lai jūs daļu šīs naudas iedalītu nelabvēlīgā situācijā esošiem cilvēkiem un vecāka gadagājuma cilvēkiem, kuri nonākuši grūtībās. Ziedošanas procedūra kopā ar jums.
Es lūdzu jūs izmantot šo dāvanu.
Lai dievs jūs svētī un dod jums spēku vadīt šo darbu
Mišela Sauveras kundze

Комментарии (5)

BondsBonds 09.02.2020

Iebāz savu mantojumu..

Mans vārds ir Michel Sauveur PARIENTE kungs, dzimis 1948. gada 17. aprīlī Nigērija Lagosa.

мi Мichel Sauveur PARIENTE 09.02.2020

Es esmu godīgs Mišela Sauveras kundze

Džozefīne 09.02.2020

Dienas ir numurētas. :D
Interesanti, kurš muļķis uz šito uzķertos?

Ma Martins 09.02.2020

Tas ir kartejais razvods kas sen izplatits socialajos tiklos! Pec tam vinsh prasis parskaitit vinjam naudu uz kontu, jo vinsh ir finansialas grutibas un mantojumu tadelj nevar noformet un sanjemt! Tiklidz sanjems jums atlidzinas ar uzveju! Esiet piesardzigi!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы