LV RU

Mikus Pētersons - Krāpšana

Mikus Pētersons uzdodas par būvniecības darbu veicēju, manā gadījumā par speciālistu, kurš māk demontēt veco jumtu un uzlikt jaunu. Izvieto sludinājumus www.ss.lv, atsūta tāmi, paraksta vienošanos par darbu veikšanu, saņem avansu materiāliem un tad sākas interesantākā daļa - stāsta, ka jumts pasūtīts, ka sajaukts pasūtījums, tas jumts no noliktavas aizbraucis pie cita klienta, ka pasūtīs vietā steidzīgi nākamo jumtu. Uz brīvdienām mēdz būt, ka atslēdzas no ārpasaules, atslēdz telefonu 28338881.
Pēc pāris dienām Mikus Pētersons turpina komunicēt un solīt, ka krauj materiālu automašīnā, bet patiesībā neko nekur nekrauj. Uz brīdinājumu par valsts policijas iesaisti caur epastu: mikus. [slēpt]@inbox.lv lūdz bankas kontu, lai atgrieztu avansu, bet, protams, neko neatgriež, novilcina laiku. Stāsta, ka brauc uz bankas filiāli utt.
Noteikti darbojas Rīgā, Pierīgā, Siguldas pusē, Valmierā, jūrmalā..
Manā gadījumā ir parakstīta vienošanās, pieejama informācija no sociālajiem tīkliem, whatsapp sarakste, balss ziņas, fotogrāfija, personas dati, mana radinieka liecības utt. , uzmanieties un nekavējoties iesaistiet policiju, ja esat saskārušies ar šīs personas negodprātīgo rīcību, jo viņš cer uz to, ka nevērsīsieties policijā un gaidīsiet, ticot solījumiem un meliem.
P. S. Maksimāli palīdzēšu visiem, kuri ir cietuši no šīs personas darbībām.

Дополнено Aldis Linga 31.08.2020

Lieta joprojām nav labprātīgi atrisināta, Mikus Pētersons turpina savas krāpnieciskās shēmas, bet šobrīd Siguldas rajona tiesā ir uzsākta civillieta par naudas piedziņu, paralēli vēl vismaz viena apkrāptā persona ir vērsusies policijā un arī tur tikšot ierosināta lieta. Civillietas, krimināllietas, nemaksātie alimenti, tas viss krājas. Ja nepieciešama palīdzība un ierosināto lietu sasaiste, palīdzēšu.

A

Комментарии (2)

I Imants Kruklis 19.07.2020

Saldaas balstinjas ipasnieks Petersons tak ir narkomaans, ar tadiem neiesaku piities, apsmauks uz lidzenas vietas.

A AldisG6 09.08.2020

Jā, esmu dzirdējie, ka tikai aizņemtiee māk un alimentus nemaksāt!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы